Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek a lánynak a pénz a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek a lánynak a pénz a prioritása?

Figyelt kérdés
Van egy lány. Eléggé gazdag apukája van. Új IPhoneja van, mindig márkás ruhában jár, szinte mindent megkap. Van három kutyája. Nincsen saját lova, de jár és szeret lovagolni. Azt hallottam, hogy a lovagló lányoknak a legfontosabb a ló; az apuci pénze; és csak utánna a szerelme. Szerintetek nagy eséllyel ez a lány elvan kényeztetve és a pénz eléggé fontos számára? Érdemes ilyen lánynál kezdeményezni?

2021. ápr. 20. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Bizonyára megszokta már az édes életet és erről nem fog lemondani, sőt megköveteli majd.
2021. ápr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Egyrészt bele se kezdj a csajjal az ismerkedésbe, mert már most így állsz hozzá.

Másrészt nem te leszel a 3. helyen, ha apuci helyett tudod fizetni a lovát.

2021. ápr. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Thispain ***** válasza:
93%
Ha szeretnél belekezdeni a csajjal az ismerkedésbe, vizsgáld felül az előítéleteidet, és engedd el, és ismerd meg őt.
2021. ápr. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem attól függ, hogy erdemes-e ezzel a lánnyal kezdeményezni hogy milyenek a belső tulajdonságai (pl. Milyen kedves veled vagy ilyesmi) és hogy felvág e azzal hogy sok pénze van (mert nem tudom hogy ezt úgy értelmezted hogy fel is vág a pénzével vagy csak simán vannak neki olyan cuccai)

Mert ha rendes veled, jól "bánik" veled vagy normális akkor szerintem semmi akadálya, ha pedig flegma vagy ilyesmi akkor hagyd (legalább is véleményem szerint)

A pletykáknak meg én nem hinném a helyedben (a lovas pletykáról) mert attól hogy valakinek olyan ismerőse volt aki így állt hozzá nem biztos hogy ő is ilyen

2021. ápr. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
ilyen előítélettel jobb ha el is felejted ha nem akarsz 1-2 hónap után szakítani vele majd hisztizni 1 évig
2021. ápr. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Hagyd a picsaba
2021. ápr. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Attól, mert még el van kényeztetve és lovagol, lehet normális.
2021. máj. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk, honnan tudnánk. Az emberek nem egyformák. Sokan azok közül, akik beleszülettek a pénzbe, egyáltalán nem tartják olyan fontosnak, hiszen természetes nekik, hogy van.


Hozok erre egy példát: nyáron mi sem használjuk ki az összes kellemesen langyos estét, bőkezűen bánunk velük, ellentétben mondjuk a norvégokkal, ahol nem kizárt, hogy egy évben csak néhány ilyen alkalom van a cudar helyi időjárás miatt.


De az is lehet, hogy olyan személy, akit azonnal megvisel, ha nem mindenből a legjobbat kapja.


Én is azt javaslom, hogy ismerkedj előítéletek nélkül, és meglátod, milyen az illető. Nincs olyan, hogy "a lovagló lányoknak" egyforma volna az értékrendje.

2021. máj. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 George34 ***** válasza:

Az ilyen pénzt éhes csajszikat nem szabad sokáig tartani, le kell fektetni őt minél hamarább.

Azt egy nagy adag patront "teszel" az arcára, azt hajsd el a golddiggert!

Azt túl vagy rajta. ;)

2021. máj. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!