Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a srác kiáll...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a srác kiáll mellettem vagy tetszem is neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, hirtelen nagyon jóban lettünk. Ő kezdeményezett, egyik órán odahívott maga mellé és azóta kb mindenhol együtt vagyunk. Volt olyan hogy beszóltak nekem a suliban, és mondta hogy vele is megesett már, engedjem el. Egyik fiú viccből gúnyneveket adott nekem és kérdezte a srácot hogy melyik a jobb, ő azt mondta, hogy szerinte a rendes nevem. Mikor nem akartam elmondani a többieknek, hogy mi fáj, akkor ő beszélt helyettem meg terelte a szót. Amikor közös csoportmunkák volt és késett, azt mondta hogy izgult hogy nálam minden rendben megy-e. A megmérettetéseim előtt mindig biztat, hogy biztos benne hogy az enyém lesz a legjobb. A külsőmre is utalt már hogy szépnek tart és rímekbe szedve egyszer le is írta.

2021. ápr. 22. 20:13
A kérdező szavazást indított:
Tetszem neki
Barátkozik
27 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
96%
Ez tök egyértelmű így kívülről nézve :)
2021. ápr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
97%

A leírásod alapján rendes srácnak tűnik, és mindenbizonnyal tetszel neki. Ha ez kölcsönös, akkor ideje neked is utalni erre.


Sok sikert és sok boldogságot! :)

2021. ápr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!