Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejönnek nektek a súlyemelő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejönnek nektek a súlyemelő és küzdősportoló lányok?

Figyelt kérdés
Szerintetek szépek azokkal az izmokkal? Nem zavarna, hogy esetleg erősebb nálatok? És fordítva: egy izmos, erős súlyemelő/küzdősportosnak mennyire tetszenek a nem sportoló fiúk? Nem zavarná őket, hogy erősebbek?

2021. máj. 1. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Nem jönnék össze,de nem zavarna hogy erősebb nálam....
2021. máj. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem úgy néz ki mint egy boddy builder akkor igen. Küzdősport egyáltalán nem zavarna, egy bizonyos szinten még fel is izgatna.
2021. máj. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kifejezetten bejönnek, pont ilyen nőt keresek. Nem zavarna, hogy erősebb nálam.


24/F

2021. máj. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Attól is függ hogy mennyire izmos.
2021. máj. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejönnek az ilyen lányok. Szerintem csinosak, formásak. Az pedig nem baj, ha erősek.
2021. máj. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszenek az ilyenők, imadni valóak.🏆
2021. máj. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te melyik vagy?
2021. máj. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!