Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van velem, ha még soha nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem, ha még soha nem tetszett senki / nem voltam még szerelmes?

Figyelt kérdés

Mindig hallom, hogy beszélik a többiek hogy ki tetszik nekik, kinek ki a crush-a. Na meg hogy ez meg az a híresség milyen jól néz ki, stb...

De nekem akkor valami bajom van, hogy még soha nem éreztem olyat senki iránt, hogy “jaj de megcsókolnám”? Ha valaki megkérdezi, hogy nekem ki a crush-om, azt válaszolom, hogy senki. Erre mindig mindenkinek az a reakciója, hogy úgy néz rám, mint egy UFO-ra. Vagy hogy “Miiiii? Ez komoly!?”.

Persze nálam is van olyan, hogy vki szimpi, de azzal is max beszélgetni állnék le.

Mi a baj velem? Ez lehet valami mentális betegség? Vagy ez normális?


16L



2021. máj. 6. 13:15
 1/6 anonim válasza:
100%
16 évesen még nem muszáj megtörténnie. Igen, nagyon sokan eljutnak már erre a szintre, hogy elkezdenek vonzalmat érezni, de nyugodj meg 16 évesen még belefér, hogy te nem. Várd ki, biztosan el jön az ideje. Illetve olyat is hallottam már, hogy vannak akik konkrétan random kinézetekhez egyáltalán nem vonzódnak, csak személyiségekhez tudnak, akiket már megismertek.
2021. máj. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Egyrészt ne aggódj, ez teljesen normális. Lehet, hogy csak még nem találkoztál olyannal, akivel tényleg passzoltok egymáshoz, és hidd el jobb, ha nincs crushod, mintha magadnak is behazudod h szeretsz valakit és összejöttök, aztán megy a találgatás h hol romlott el az eleve nem jó (mivel nem őszinte) kapcsolat.

Másrészt lehetsz aromantikus, vagyis hogy nem érdekel az, hogy legyen párkapcsolatod. Ismerek ilyen embert, teljesen jófej és sikeres, van sok barátja stb, de nem szeretne kapcsolatot. Ezt is meg lehet érteni.

2021. máj. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors és megértő válaszokat!! :)
2021. máj. 6. 13:28
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Én 18 vagyok és ugyan így ezzel a helyzettel. Persze lehet még nem találkoztál olyannal aki felé így éreznél, a celebrity crush meg eleve hülyeség hiszen minek éld bele magad hogy hú de bejön amikor úgyse lehetsz vele. Szerintem ez sokkal jobb mint amikor valaki kétségbeesetten keres mindig magának párkapcsolatot nehogy egy percig is egyedül legyen, de ez csak saját vélemény.
2021. máj. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy bajod lenne ebből...régen nekem is mindenki tetszett,de nem sok szart értem el vele :D néha lett egy barátnőm aztán kész.

Mára már szinte szarok mindenkire,és nem érzek akkora vonzalmat,de amikor annyi idős voltam mint te akkor sem...olyan 19 évesen "nyílt meg előttem a világ"..de nem tartott sokáig.

2021. máj. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki érik egyforma ütemben. Igen, van, aki 13 évesen már szerelmes (most nem a divatkapcsikra gondolok, tényleg lehet valaki az gyerekként is), de teljesen normális az is, ha 16 évesen még nem érzel szexuális vonzódást a másik nem iránt. Majd eljön az ideje. Aszexuálisnak se valld még magad, majd ráérsz, ha 30 évesen is ugyanez a helyzet.
2021. máj. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!