Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves nők ti lennétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves nők ti lennétek párkapcsolatban egy 18 körüli fiúval?

Figyelt kérdés

2021. máj. 7. 18:24
A kérdező szavazást indított:
Igen, benne lennék.
Nem, szó se lehet róla!
24 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Nem kezdenék kisfiúkkal...
2021. máj. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Te kezdenél egy használt milffel? Nemár, haver. Maradj a friss punciknál.
2021. máj. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
7%
Én is a kettes véleményén vagyok,nekem volt 35 éves "használt" nőm...hát többet nem is kell.
2021. máj. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mi a baj egy pár évvel idősebb nővel? 1 se értem. Nem mindenki olyan gondolkodású, mint te meg a nők nagy része. Meg nemn30-as nőkről beszéltem.
2021. máj. 7. 19:04
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennék. Csakis tőlem idősebbel.
2021. máj. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

Én 16f vagyok és nekem is a az idősebbek jönnek be😅

17-25 kb


De sajna szinte nincs olyan nő aki fiatalabbal összejönne 😕


És nem teljesen értem az okát.

2021. máj. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#6 mert nagyon fiatal vagy, és az ilyen korú srácok mint te elég éretlenek egy 20+os nőhöz képest. Ne haragudj

És igen, a legtöbb nő a nála idősebbekhez vonzódik, várj még pár évet vagy maradj a saját korosztályodnál

2021. máj. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7


Hmmm. Mondjuk ez is igaz.


És akik elmúltak 20 évesek azokkal mi a helyzet? Ők azért már ténylegesen vannak olyan érettek nem?

2021. máj. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#2 - es és #3-as mégis mi az, hogy "használt"?? Elég undorítóan fejeztétek ki magatokat, gratulálok. Akkor a veletek egyidős 16-18 éves tini r*bancok (tisztelet a kivételnek) mik, akiken már átment a fél ország? Lehet némelyik, a ti szavaitokkal élve, "használtabb", mint egy idősebb nő.. Komolyan megáll az eszem, hogy valaki ilyet le mer írni.

Kérdező, neked pedig a válaszom nem, nyilván 30-40 éven felül már tök mindegy ha a pasi fiatalabb 1-2 évvel, de ilyen fiatalon a fiúknál nagyon szembetűnő, hogy éretlenebbek, na persze itt is van kivétel, de én nem tudnám elképzelni

2021. júl. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!