Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek az első találkozástól a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Timiii_16 kérdése:

Félek az első találkozástól a barátommal,ti efelől mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nehéz volt ezt a kérdést megfogalmazni,mert igazából csak a véleményetekre vagyok kíváncsi.A barátommal távkapcsolatban vagyunk és hamarosan (kb 2 hét múlva) fogunk elsőre találkozni.Az ő testalkata vékony én meg inkább az a tömzsi,pufibb lány vagyok.Annyira félek a találkozástól...mi van ha nem fogok tetszeni neki és mi van ha egyáltalán nem erre számított ...az a tudat ,hogy pl a karom, a csuklóm vagy épp a vádlim vastagabb mint az övé ahh...nagyon kellemetlen lesz és ez nekem szégyen ,mint lány.Hogy eltudjátok képzelni hogyan is nézek ki,ki teszek egy képet magamról.Addig leírom hogy kb eltudjatok képzelni milyen testi különbségeiről beszélek ...


A barátom:171cm 57kg

Én :157cm 56,7kg


Lányok ti már voltatok ilyen helyzetbe és ti is ilyen kellemetlenül éreztetek magatokat?


Fiúk ha a barátom helyében lennétek (ugyan olyan testalkat tal)zavarna az ahogyan én kinézek?


Érdekelne az őszinte véleményetek.

Nyugodtan legyetek őszinték.


Mindjárt ki teszek akkor egy képet.:)


Üdv,Timi



2021. máj. 10. 19:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

ha veled akar találkozni, ez vagy te


ha egy topmodellel, keressen azt

2021. máj. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Dobj egy képet
2021. máj. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

A képek:


[link]


[link]


Meglehet nyitni?

2021. máj. 10. 19:25
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Teljesen rendben vagy, nyugi. Így kell kinéznie egy tizenéves lánynak.

2021. máj. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Testképzavarod van. Semmi gond nincs veled.
2021. máj. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyugiiii! Teljesen jó alakod van. Nem vagy csont vékony de dagi sem. Ne parázz ilyeneken! Nagyon remélem, hogy a barátoddal élőben is jól kijödtök majd!:) Ha van valami baj/ izgulsz a találkozás előtt, nyugodtan írhatsz nekem.
2021. máj. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó az alakod, egyáltalán nem vagy duci vagy bármi ilyesmi. Ne rágódj ezen, minden rendben lesz a talin
2021. máj. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%
Legalább van fogni való rajtad ;) nem vagy dagi
2021. máj. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyanígy voltam mint te :)Páráztam hogy mi van ha nem fogok tetszeni? Kövér vagyok stb... Szerencsére tetszettem nekiiii XD
2021. máj. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Mikor én a barátommal találkoztam elsőnek, én voltam 158cm, 73kg

Ő pedig 185cm, 75kg

Ez volt 2 éve, azóta együtt vagyunk én én lettem 60kg ő pedig 90kg,

Nagyon jol nézel ki és ne aggódj ezen legalább lehet rajtad mit fogni!😊

2021. máj. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!