Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha egy 14 éves fiú tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha egy 14 éves fiú tetszik nekem 16 éves (lány) létemre?

Figyelt kérdés

Oke, nyilván nem úgy néz ki mint egy 14 éves ha nekem bejön. Kb. 16-nak néz ki. És sokkal érettebb 14-nél.

Mennyire gáz, hogy tetszik nekem?


2021. máj. 11. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Ha összejöttök akkor lehet elsőre fura lesz az embereknek a környezetetekben mivel a legtöbb lánynak ilyen korban idősebb barátja van de ha jól működik a dolog akkor egyáltalán nincs ebben semmi gáz. Szerintem sokkal gázabb amikor az ilyen korú lányos 50-60-as palikkal vannak a pénzükért és ismerőseim között sajnos van pár ilyen.
2021. máj. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem addig nem gáz, amíg nem a kisfiússága miatt vonzódsz hozzá (tudom, hogy írtad, hogy nem 14 évesnek néz ki, csak azt írtam ne, hogy mikor LENNE baj).
2021. máj. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem.
2021. máj. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg tetszik nem hiszem, hogy érdekelne téged, hogy a "flórának" is tetszik vagy nem. Azért, hogy randiztál vele meg végképp nem szólhatnak semmit. Egy próbát megér, úgy is ő fizeti a sörödet, mint egy úriember. Ha az érettségben nincs nagy külömbség, akkor nem hiszem, hogy probléma lesz. A lényeg, hogy jól érezd magad a bőrödbe mellette. Kicsit klissé de nem véletlen.
2021. máj. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdéses, hogy ő mit érez irántad. Igaz, a legtöbb 14 éves már akar kapcsolatot, de fene tudja milyen :D
2021. máj. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!