Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érjem el, hogy engem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy engem válasszon?

Figyelt kérdés

Ban egy srác a suliban, aki nagyon cuki és helyes és még okos is, igaz kicsit csendes és visszahúzódó.

Én menő lánynak számítok, csinos vagyok és sok fiúnak tetszem, de az a fiú nem figlalkozik velem. Van egy osztálytátsam, aki totál dárkos és borzasztóan néz ki. Röbid a haja, meg mindig fura ruhákat hord és verseket olvas, az a srác (néha a barátai is) meg mindig vele lóg. Többször láttam már a fiút azzal a lánnyal és nem tudom hogy tudja érdekesnek találni, pedig volt hogy láttam, hogy meg is nevetette.

Amúgy mi 10.-esek vagyunk ők pedig 11.-esek. A héten jelentették be a jövő évi szalagavató időpontját és ilyenkor szoktak kialakulni a párok. Azt akarom hogy engem jérjen fel és ne azt a másik lányt.



2021. máj. 12. 19:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
24%

kamu, szalagavató nem 11.-ben van

amúgy szép próbálkozás volt, már majdnem beoltottalak amiért nem tudsz magyarul írni

2021. máj. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Talán az a lány nem ilyen beképzelt, mint te. Mindenki csúnya csak te vagy szép xd
2021. máj. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Pontosan #2. Egyetértek veled
2021. máj. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#1 nem is mondtam hogy 11.-ben van xd hanem hogy 11-eseknek most hirdetik meg a jövő évi szallagavatót (tudod, akkor lesznek ők 12-esek) és már most el lehet kezdeni bereket felkérni. Úgyhogy itt a te szövegértéseddel van a gond és nem az én helyesírásommal. Továbbá ha pedig más helyesírását akarod kritizálni, előbb tandulj meg nagybetűt és mondatvégi írásjelet használni. :)
2021. máj. 12. 19:49
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Biztosan hogy te szeretnéd azt a fiút,vagy csak azért hogy az EGO-d helyreálljon mert ő nem adja be a derekát és neked ez rossz?
2021. máj. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%

De beképzelt vagy 😂 Tudod nem mindenkinek tetszenek az ilyen felszínes csajok, mint te.

Az #5-össel teljesen egyet értek, b@$$za az egód, hogy valaki mer nem téged isteníteni. Hiába, mindig a "tiltott gyümölcs" a legfinomabb

2021. máj. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
Minden bizonnyal nem vagy neki szimpatikus, amit teljesen megtudok érteni. 🙂
2021. máj. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%

#1

A szakmunkásoknak ahol én jártam 3 éves volt a szak. Utána volt szalagavató. Szóval enyhe matek:

9, 10, 11

Tehát nekik 11.ben volt a szalagavató, míg nekünk 12.ben.

(Érdekesség, a felettünk levő évfolyam meg 13.ban tartotta, hiszen nyelvi előkészítő osztály voltunk és ott úgy ment az év, hogy 9, 10, 11, 12, 13.

Nekünk meg már a 9.osztály 9/ny osztály volt és ebből lett aztán a 9.osztályba léphet, tehát 9, 9, 10, 11, 12.)



Kedves kérdező, ahogy leírtad a lányt még az én érdeklődésem is felkeltette. Imádom az ilyen lányokat. Neked fura, nekem különleges. Ha egyetemen is összefutok egy ilyen lánnyal majdnem felesek annyira nézem. Hihetetlen mennyire bejönnek az ilyen lányok.

Azonban a tipikus szép lányok tömeggyártmányok. Semmi extra nincs egy ilyen lányba, nem kelti fel a figyelmem. Napjában látok 100at ha kimozdulok picit. Nekem őszintén nem is az eseteim.

Engem max úgy tudnál megfogni, ha beszélgetnénk és hihetetlenül szimpi lennél belsőre. A külsőd nyílván elfogadható, a stílusod meg elnézném. Szóval én ezt tudnám csak neked is tanácsolni. Hogy beszélgess vele, legyél neki szimpi és majd talán alakul valami.

2021. máj. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%

Talán nem tetszik neki a személyiséged. Előfordulhat, hogy megkedvel, ha vele nem nagyképűen beszélsz. Attól kedvel meg, ha kedves vagy vele.

Velem is ez volt pár éve, tetszettem egy egoista csajnak. Konkrétan megmondtam neki, hogy vagy máshogy beszél velem, vagy nincs esélye. Miután nem volt hajlandó ezt megtenni, így offoltam.

2021. máj. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
40%
A helyesírásodra is vigyázhatnál mert kiveri a biztosítékot kategória,nem kis hibák hanem egy szó nincs leírva ami helyes lenne.
2021. máj. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!