Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1. Okozhatja ezt az, hogy ki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1. Okozhatja ezt az, hogy ki szakadt a szűzhártyám? Vagy valami fertőzés esetleg? 2. Így lehet terhes valaki?

Figyelt kérdés

1. Meg szűz vagyok, de a barátom megujjazott a hétvégén. Hallottam, hogy ettől kiszakad hát a szűzhartya. Ez már egy 5 napja történt és azóta fel vagyok puffadva. Okozhatja ezt az, hogy ki szakadt a szűzhártyám? Vagy valami fertőzés esetleg?


2. Úgy lehet terhes valaki, hogy a barátja a combjára élvez és onnét esetleg lefolyik a az nemiszerv ajkaira?


Tudom kicsit hülye kérdések, de ha lehet értelmes válaszokat írjatok... Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. máj. 13. 19:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Szét fognak oltalni... Mint mindenkit ilyenkor általában.

Egyébként nem, nem lehetsz terhes nyugodj meg!

A kicsi sperma nem fog a combodról olyan mélyre beutazni,lehet hogy ügyesek de ennyire nem.

Maximum akkor ha spermás ujjal ujjazot meg de gondolom azért annyira nem vagytok buták.

A puffadás valami étel vagy ital okozhatta. 😊

2021. máj. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
93%
Ha szetszakad a szuzhartya akkor maximum kis pecsetelo verzest tapasztalsz ,esetleg fajdalmat .A puffadas valami eteltol lehet .Ha megujjaz es a combjaidra elvez akkor nem lehetsz terhes.Teljesen jo indulatbol mondom hogy inkabb torold a kerdest es olvasgass ebben a temakorben,sok hasonlo kerdes van,a kerdes miatt szet fognak oltogatni
2021. máj. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Az pedig nem érdekel, hogy szét fognak oltani. Éltem már át rosszabbat is. :)
2021. máj. 13. 19:44
 4/11 anonim ***** válasza:
36%
Érdekes, engem 12 évesen nem a szex, hanem a Pokemon kötött le 😂😂😂
2021. máj. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Haha, vicces, humoros. De 17 vagyok... Csak nem vagyok tapasztalt... Mert 12 évesen nem összefeküdtem mindenkivel, hanem bent ültem a szobába és színezőt színeztem... :)

Szóval bocs...

2021. máj. 13. 20:24
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Csak ha az ujján kívül mást is bedugott
2021. máj. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
98%
Pont ma ÉN tettem fel egy olyan kérdést,hogy ha megujjazok egy szűz lányt elveszítheti e a szűzességét...nem te vagy véletlenül a csajom?:D
2021. máj. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%

1. Nem okozhatja, semmi köze hozzá. A szűzhártya fizikai dolog, a puffadás meg valami kémiai.

2. Nem. Csak akkor lehetsz, ha a spermuimok célirányosan a hüvelyedbe mennek a farokból.

2021. máj. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%
17 éves vagy... Nem te vagy a leg élesebb kés a fiókban mi? Felvilágosító óra nem volt neked?képzelem milyen volt az a petting xd aztán és ilyen emberek élnek nemi életet!xd
2021. máj. 14. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
#9 nagy dolog xdd
2021. máj. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!