Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy bejön egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy bejön egy srác, de amikor kiderül, hogy neki is bejövök, akkor kiábrándulok belőle?

Figyelt kérdés
Már háromszor is volt ilyen.

2021. máj. 15. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán, mert félsz egy kapcsolattól, és amikor arról lenne szó, hogy az álmodozásod valósággá válik, akkor ilyen módon védekezel.
2021. máj. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez sok lánnyal így van. Velem is. Azért van, mert amikor megtudod, hogy tetszel neki már nem is olyannak látod, amilyennek tűnt, míg próbáltad megszerezni. Már más felé vágyódsz.
2021. máj. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az szokott lenni, hogy akármennyire is vágyok egy kapcsolatra, ha valaki elkezdene felém közeledni, egyből távolságtartóan kezdek viselkedni, akkor is, ha tetszik az adott személy.

Valószínűleg nálam is ez van, hogy belül mégis tartok egy kapcsolattól.

Az előző srác akivel jártam.. Hátő.. Hamar kiábrándultam belőle. Viszont nem azonnal ahogy kiderült, hogy én is tetszek neki. Hanem szépen sikerült kiismerni a hónapok alatt, hogy milyen ember is valójában.

2021. máj. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10%
Mind betegek vagytok. Lelki segítséget ajánlok.
2021. máj. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes... Én ugyanez vagyok, csak fiúban.
2021. máj. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az az igazság,hogy én is ilyen vagyok sajnos..

F:

2021. máj. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!