Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez így rendben van?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez így rendben van?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre magamon, hogy általában jobban megértem magam a nálam idősebb fiúkkal, lehet az 2-3 év, vagy akár több is, éppen ezért inkább az ő társaságukat keresném ismerkedéskor. Nem kimondottan kapcsolat céljából, barátilag is szívesebben beszélgetek pl a 20-as korosztállyal.

Nyilván ez nem azt jelenti, hogy egy korombelivel szóba sem állok, biztosan vannak köztük is értelmes srácok. Igazából nem kor alapján döntök, nem az a leglényegesebb, csak általánosságban talán az idősebb srácokban jobban megvan az amit én keresek. :)


Nem tudom, ti erről mit gondoltok?


Én 17 éves vagyok



2021. máj. 16. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Nincs ezzel semmi gond, a fiúk általában 2-3-4 évvel később érnek, mint a lányok 🤷‍♂️
2021. máj. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok ezzel bár én fiú vagyok és az idősebb lányok érdekelnek.


Bár ez fiúknál sajna hátrány mert szinte minden kapcsolatban a fiú az idősebb :/

2021. máj. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális, sőt meg merem kockáztatni, hogy gyakori is. Nem is feltétlen azért, mert érettebbek, mert olyan 17-18 éves kor körül azért a fiúk is megkomolyodnak. Szerintem inkább az lehet a háttérben, hogy a lányok szeretik, ha felnézhetnek a parjukra.
2021. máj. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%
#1: Van az 10-15 év is!
2021. máj. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!