Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Milyen gyakran írtok rá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen gyakran írtok rá random lányokra instán?

Figyelt kérdés
Sok lányra írtatok már rá? Volt olyan, akivel össze is jöttetek?

2021. máj. 16. 13:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Sosem szoktam
2021. máj. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Soha 🤷‍♂️
2021. máj. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
Ráírtam tegnap egyre, gondoltam hátha összejön na szépen offolt is szerintem az életben nem próbálkozok többet egy lánynál se annyira elvette ez a kedvem :(
2021. máj. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Eleve nem írkálok, hanem ha szeretnék valamit odamegyek és a szemébe mondom.
2021. máj. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Idegenekre soha. Nincs is olyan ismerősöm, akinek ilyesmiből lett volna kapcsolata. Úgy már egészen más a helyzet, hogyha pl egy buliban megismerkedtek, és utána ráírsz, vagy ilyesmi.

Ha full idegen csajokra írunk:

a) nem is válaszolnak

b) offolnak

c) dumálsz velük, aztán szép lassan kihal az egész, vagy csak szórakoznak veled

d) nagyon ritkán lehet összejön egy randi, de én ilyet még nem tapasztaltam.

2021. máj. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
69%
5össel egyetértek idegen csajok annyira ellenségesek tudnak lenni mintha halálos bűnt követnénk el azzal hogy rájuk írunk. Nem is tudom ez genetikailag kódolva van bennük hogy ilyenkor minél ocsmányabb és bunkóbb módon a földbe tiporjanak pusztán azért mert szeretjük őket ennyi bűnünk van csak.
2021. máj. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%

Én elég gyakran és 1-2 ritka kivétellel mindig visszaírnak, a többség visszair , bár én is elég népszerű pasi vagyok ;)


Igen volt baratnomet is instagramon ismertem meg, meg alkalmiztam is lanyokkal ;)

2021. máj. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
70%
7es áruld el a titkod 👁👄👁
2021. máj. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%
7-es vagyok rosszul fogalmaztam : csak h egyertelmu legyen : 10-bol 9 mindig visszair nekem instan, ha fenntartod a témát érdeklődsz iranta stb simán lehet randi belole ;)
2021. máj. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%
Népszerű pasi... (az instagramot meg az "alkalmiztam"-ot ne is említsük) Aki így hívja magát azután biztos pisálnak a lányok / hullanak az öledbe.
2021. máj. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!