Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges ez egyáltalán? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges ez egyáltalán? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
17/l vagyok. Van egy srác aki már régóta tetszik, de igazán csak most kezdtem el foglalkozni a dologgal. Sajnos teljesen külömböző közösségek tagjai vagyunk, 8 évem volt megtapasztalni, hogy sok emberrel belőle nem leszünk jóban. Egyszerűen nagyon más az, ahova én tartozom. Ez a srác egyébként nagyon értelmes és szimpatikus. A bátyám egyik barátja, de én semmit nem beszélgettem vele néhány köszönésen kívül. A gimnáziumba kerülésem után kissé kinyíltam és elkezdtem érdekesen öltözködni, úgy ahogy nekem tetszik. Nos ez nagyon elüt az átlagtól, nem tartozik egy csoportba sem, a saját stílusom. Imádom, de kicsit félek, hogy senkinek se fog tetszeni soha. Úgy érzem mióta szabadabban öltözködöm felfigyelt rám ez a fiú. Sokszor látom, hogy néz, de nem tudom eldönteni, hogy miért. Lehetséges, hogy egy amolyan "pulcsis" srác érdeklődne egy "fura" lány iránt? (Bocsi ezért a bugyuta megfogalmazásért.. :D) Az önbizalomhiányomnak köszönhetően kissé irreálisnak tartom, de legbelül reménykedem is.. Nem rég elsétáltam néhány méterre tőle és a barátaitól. Egész végig nézett, sőt mikor a másik oldalára értem utánamfordult, a barátai pedig ügyet sem vetettek rám. E miatt az érdekes történés miatt bizonytalanodtam el teljesen, hogy valóban tetszhetek e neki. (Nem hinném, hogy én olyan feltűnően bámultam volna, sok méter volt az) Messengeren ismerősök vagyunk, de nem merek ráírni, legfőképpen a bátyám miatt. Félek, hogy esetleg elmondaná neki és akkor lenne mivel szekálnia engem a testvéremnek. :D Igazság szerint fogalmam sincs hogy viszonyulna ahhoz, hogy tetszik valaki, főleg ha az az ő barátai között van. De nem nagyon merek kockáztatni, lehetséges, hogy az egész helyzetet félreértelmezem. Nem tudom mit gondoljak/tegyek, előre is köszi a tanácsokat.
2021. máj. 16. 23:24
 1/9 A kérdező kommentje:
U.i.: Elég ritkán találkozunk, pont a baráti köre miatt. Valamint 4 évvel idődebb nálam, egy 21 éves fiú érdeklődne egyáltalán egy 17 éves iránt?
2021. máj. 17. 00:24
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen érdeklődhet. Én ráirnék, aztán kiderulne a dolog. Veszíteni nem veszitesz semmin.
2021. máj. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! És esetleg hogyan/mivel írjak rá úgy, hogy még tényleg nem beszéltünk és ne legyen annyira kellemetlen?
2021. máj. 17. 05:09
 4/9 anonim ***** válasza:
25%

Szia, hogy vagy?


Innen pedig mintha két ember beszélgetne. Nem olyan bonyolult.

2021. máj. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez a szia hogy vagy szerintem cringe. Én ha így írna rám egy random ember, akkor tuti nem írnék vissza neki. Inkább kérdezz valamit az egyetemről/munkájáról/jogsiról, vagy kérj segítséget tőle, valamiben amiből tudod hogy jó.
2021. máj. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%

#5


Nem random ember, hanem látásból és pár szóból ismerik egymást. Ellenben részleteiben belekérdezni az ember életébe inkább cringe. Minden helyzetet fenntről lefele közelítve érdemes kezelni, és nem a közepébe ugorva.

Nálam nem egy lány kezdeményezett már a szia hogy vagy valamilyen formájával, igaz általában régebben votl köztünk valami, és szerették volna ezt felmelegíteni (általában sikerrel). Igazából kb egy cicás mémet is küldhet egy lány, ha jó csajnak tartom, és nem vagyok egy krumpli, akkor akarni fogom vele az interakciót, és úgyis kialakul valami. A lehető leglazábban kell nyitni, hogy ha mégsem vonzó a másik számára, akkor a lehető leglazábban le is lehessen zárni.

2021. máj. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Egyébként mit gondoltok arról a helyzetről, hogy a bátyám barátja? Ti erre akadályként gondolnátok? Vagy talán érdemesebb lenne megbeszélnem ezt vele?
2021. máj. 17. 20:38
 8/9 A kérdező kommentje:
(Bocsi a szóismétlésért, igen keveset aludtam.)
2021. máj. 17. 20:40
 9/9 Bory_Gilmore ***** válasza:
Hát, a bátyák így is úgy is mindenért szekálnak (tapasztalat:)), szóval szerintem ez ne zavarjon.Persze könnyű ezt mondani :D
2021. máj. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!