Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom hova tenni ezt. (?)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hova tenni ezt. (?)

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel jóba lettem az elmúlt 3-4 évben.

Csak élőben dumáltunk, sehol máshol.

A témák többnyire átlagosak voltak, meg tanácsokat adtunk egymásnak a párkapcsolati problémákban. Most nincs egyikünknek se párja.


Pár hete véletlen futottam vele össze, amikor mindketten kicsit ittunk, ekkor nagyon rám volt kattanva de mennem kellett el, így nem volt semmi.

Tegnapelőtt este setaltam haveromhoz, ő ment buliba kocsival.

Nem láttam, de írt egyből, hogy látott, majd pár üzi után eltűnt és csak hajnal 5 kor írt.

Tegnap még dumáltunk de elég rövideket válaszolt.

Akarhat valamit vagy csak inkább jófej akar lenni?


2021. máj. 17. 11:10
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az az érzésem, hogy unatkozik és magányos. Nem tudom mikor volt a szakítása, de pluszban még lehet felejtetni akarja az exét valaki mással, vagy csak jól esne neki ha mutatnának más srácok érdeklődést felé.


Te ismered jobban, te tudod milyen élőben. Hívd el találkára ha gondolod, hisz inkább azért írogatott hogy felhívja magára a figyelmet. Kívülről viszont az jön le, hogy annyira már nem érdekelted, hogy pl. normálisan beszéljen is veled és a bulis viselkedése is elég lehangoló.

2021. máj. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!