Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális hogy egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális hogy egy lány ezeket csinálja miközben kapcsolatban van?

Figyelt kérdés
A legjobb barátjával, (lány) ölelkezik, tw€rkel, simogatják egymás lábát,(szexuális módon, ha így érthető), és kézenfogva járnak az utcán boltban, nem mindig de nagyon sokszor, akkor is ha a lánynak ott van a barátja, akkor sem a fiú kezét fogja meg. Én csak külső nézetből látom a dolgokat, de tudom, hogy sok olyan dolog van ami szomorúvá teszi a fiút, de a lány akkor is folytatja. Pl:amikor a legjobb barátjának a kezét fogja meg, és nem a barátját akkor látszik a fiún, hogy zavarja a dolog és szomorúbb ez a dolog miatt. Vagy amikor a fiúnak szüksége lenne a lányra, akkor inkább megy a legjobb barátnőjéhez és mondja hogy majd holnap megbeszélik.

2021. máj. 17. 14:03
A kérdező szavazást indított:
Normális
Nem normális
25 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem normális, hacsak nem megbeszélték hogy nyílt kapcsolat van köztük/3-an járnak együtt (ha nekik ez jó, akkor az ő dolguk).
2021. máj. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már volt szó náluk a nyitott kapcsolatról, de egyből el is hagyták, azt mondták szó sem lehet róla.
2021. máj. 17. 14:20
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus kis tinipitsa, én a srácot nem értem mi a francot keres még egy ilyen mellett, ezt csak egy vérbeli lábtörlő tűri el.
2021. máj. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek közül szerintem csak az ölelés fér bele
2021. máj. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!