Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk egyutt parommal, az elmult egy evben lett egy lany baratja aki hogy is mondjam... nem valogat, kb mindenkivel le akar fekudni. egyszer talalkoztam veluk, nem volt kulonosebben ellenszenves, de egész talalkozas alatt csak csavokrol beszelt, minden percbe masba volt kb szerelmes. Na de a lényeg. 1-2 honapja tulsagosan is joba lettek, kifejezetten csunya a csaj, megcsalastol nem felek, de mar kellemetlenul erzem magam hogy vele tobbet beszel mint velem, nagyon durvan osszevesztunk mar ezen. minden este telefonalnak, de allitja csak haver. Mit tegyek? borzaszto minden napom azota.. probalok elnezo lenni de nem megy... miert fontosabb neki egy random haver (vagy en mar nem tudom micsoda..)?

19/L


2021. máj. 17. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Ennyire csúnya a másik csaj?
2021. máj. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt olvasva bennem is felment a pumpa. Ülj le és beszélj emberesen a barátoddal. Teljesen oké, hogy mindenkinek vannak ellenkező nemű barátai/haverjai, de ez azért több a soknál.

Ha folytatja akkor az út a szakítás

2021. máj. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyi... Bízz meg a párodnak azt lesz ami lesz... Nem hiszem hogy megcsalna, és te sem, de az hogy többet beszélnek az nem nagy dolog szerintem... Csak van valami közös témájuk/hobbijuk... És én is támogatom azt hogy beszéljétek meg Nem veszekedve hanem Vitázva ( van különbség ) és akkor talán megjavulhat a dolog! No ügyesen!!! ^_*
2021. máj. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jogosan akadtal ki, igen.
2021. máj. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!