Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Illetlenség volt a részemről?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illetlenség volt a részemről?

Figyelt kérdés

Újítják fel a fürdőt az albérletemben, és most délelőtt nem fogok kertelni, de nagyon rámjött a kakilás. Két emelettel feljebb lakik egy nagyon jó barátnőm, néha ott van nála a barátja is. Írtam barátnőmnek hogy átmennék de nem reagált, hívtam is, nem vette fel.


Kénytelen voltam így saját kézbe venni a dolgokat és gondoltam felmegyek csöngetek. Hát nagy meglepetésemre a párja nyitott ajtót és mikor kérdeztem itthon van e a barátnőm azt felelte hogy majd csak olyan kettő óra körül jön haza. Kérdezte mi járatban, nyilván nem akartam színt vallani hogy amúgy mindjárt bekakálok, ezért azt találtam ki hogy a töltőm nála felejtettem.


Azt felelte fáradjak be nyugodtan és keressem meg, viszont neki munkaügyben telelfonálnia kell ezért bemegy a hálóba, majd kopogjak be ha megyek.


Én rögtön elmentem a vécére, természetesen közben kijött a srác és elkezdett keresni, szólintgatott, meg akart kínálni valami üdítővel, kávéval... Szóltam neki hogy a vécében vagyok, még nem találtam meg a töltőm.


Fúú nagyon gázul éreztem ott magam, és remélem nem gondolja hogy hazudtam neki...Mert utána bementem alibizni a szobába keresni a nem létező töltőt, végül pedig elköszöntem és mentem. Most meg bezzeg már barátnőm is érdeklődik hogy mit akartam, miért kerestem.



2021. máj. 18. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miből tartott volna megmondani a barátjának, hogy nálad épp felújítják a fürdőt, és esetleg nem-e használhatnád a mosdójukat? Szerintem jobb, ha a barátnőddel őszinte leszel, és elmondod neki az igazat, ezt a töltős hazugságot én biztos nem szövögetném tovább.
2021. máj. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ehhhhhh...

Ez nem volt jó ötlet. Hazudtál volna valami mást...

Bocs, nem akarok sértő lenni. De azért, kérdésedre válaszolva, csak akkor lenne az, ha kiderülne az igazság.

2021. máj. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Miért, mit hazudhattam volna mást #2-es? :)
2021. máj. 18. 13:27
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Amit az 1-es. Azt én simán bekajáltam volna (lehet kicsit hiszékeny vagyok...)
2021. máj. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem lett volna ciki elmondani az igazat.

Amúgy valld be a barátnődnek, mondd hogy kínosnak érezted, azért hazudtál.

2021. máj. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ciki bevallani ha nem, inkább érezném magam kínosan abban a fél percben amíg elmondom hogy mindjárt bekakkantok, kérlek hadd menjek mosdóba, mint hogy tényleg beszaladjon.

Amúgy barátnődnek szerintem simán elmondhatod az igazat.

2021. máj. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
XDD
2021. máj. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!