Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg én voltam rossz?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én voltam rossz?

Figyelt kérdés

A volt barátnőmnek fura volt a múltja az exével. Amikor ő még csak 14 volt, összejött egy 16 éves sráccal akivel 1 hét után szakítottak, majd újra összejöttek egy pár hónapra és ismét szakítottak. A lány ekkor egy másik fiúval jött össze, akivel hamar megromlott a kapcsolata, de mivel a fiú mindig olyanokat mondott neki, hogy nélküle bántani fogja magát, nem fog tudni élni és mikor majdnem szakítottak ráküldte a barátait, hogy győzzék meg a lányt, hogy me szakítson ezért nem mert szakítani, de ismét összejött titokban az exével (ezek távkapcsolatok voltak, így össze tudta hozni) és mikor végül szakított a sráccal "hivatalosan" is megint egy párt alkottak az első exével. Majd a srác elszólta magát, hogy a lány depije őt is depissé teszi, így a lány szakított vele is. (Ezen kívül a srác egyszer megcsalta valamikor, de tovább vele maradt azzal magyarázva, hogy fiatal és hiszékeny volt). Erre 2-3 héttel később mi kezdtünk el ismerkedni (ekkor ő 16 volt, én 17). Nem sokkal később összejöttünk. 5-6 hónap múlva mondta, hogy hiányolja a beszélgetést az exével, erre én elég féltékeny lettem, de azzal magyarázta, hogy sokat segített neki a múltban és barátok maradtak, csak a fiú összejött egy lánnyal, aki nem engedte, hogy az exével beszéljen. Amikor a srác szakított a csajjal elkezdték újra tartani a kapcsolatot és a srác folyton emlegette, hogy jöjjenek újra össze, néha ráírt, hogy így meg úgy dugná neki tövig torokba stb.. Ennél már megkértem, hogy tiltsa le, de annyit mondott, hogy biztos csak kanos, pont nincs barátnője és mondta neki, hogy hagyja abba. Telt múlt az idő és a "2. évforduló" után a lány megkért, hogy lehetne egy kicsit kötöttség nélkülibb a kapcsolatunk, amit eleinte nem akartam, de megmagyarázta, hogy csak több időt akar a barátaival tölteni olyan "megkötések" nélkül mint pl nagyobb mennyiségű alkoholfogyasztás. (Nekem se tökéletes a májam, az ő családjában is többen voltak májproblémásak, így megbeszéltük, hogy ezt csak nagyon mértékkel tennénk).

Másnap már az exének irogatott, amit nem nagyon vettem figyelembe, mert semmitmondó dolgok voltak, csak zavart, hogy miután erre így megkért már másnap írkál neki. De bámikor féltékeny voltam vagy megkértem, hogy tiltsa le elmondta, hogy nem jönne vele többet össze, csak egy nagyon jó barát és mivel meg is csalta egyszer így méginkább esélytelen. És csak akkor tiltaná le, ha én is letiltom az egyetlen lány ismerősömet, akivel beszélek.

A lánnyal április közepén szakítottunk, ő elhordott minden rossznak, szerinte manipulálom, kisajátítom és mindenkire féltékeny vagyok (utólag jogosnak is érzem,hogy az voltam..). Túl kíváncsi voltam és megnéztem az exe instagramját és láttam, hogy május elején összejött valakivel. Megkérdeztem a lányt, hogy újra összejöttek-e és nem tagadta, hogy újra együtt vannak.

Ezért én úgy érzem, hogy a legtöbb féltékenységem jogos volt és hogy tényleg nem fejezte be vele, én pedig csak egy ideiglenes dolog voltam, aki próbálta növelni az önértékelését

Csak nem tudom, hogy jogosan érzem-e ezt így, vagy tényleg neki van igaza és én voltam szar a kapcsolatban.

(Természetesen több is történt picit több, mint 2 év alatt, de az exével kapcsolatban nagyrészt ez a sztori)



2021. máj. 27. 00:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnézést, ha van benne néhány elgépelt betű, telefonról írtam és elég hosszú is lett..
2021. máj. 27. 00:09
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Abban voltál rossz, hogy már az elején nem dobtad a csajt. Ezek megérdemlik egymást az exével.


17l

2021. máj. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
hmm, nekem is volt ilyen oda-vissza rohangalas az exemmel. de sosem tettem vola azt hogy massal osszejovok amig nem lepek tovabb. ne hibaztasd magadat, semmi rosszat nem tettel. hagyd a picsaba, nem lepodnek meg ha hozzad is vissza akarna jonni kesobb szval szerintem mehet a tiltas is neki
2021. máj. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól érezted, de még tapasztalatlan voltál. Tanulj ebből, ilyen zűrös helyzetben lévő embertől inkább menekülni kell.
2021. máj. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyi éven át elnéző voltam. De párkapcsolataimból megtanultam, hogy exet nem tűrök meg. Aki ragaszkodik hozzá, ragaszkodjon. Én onnan spurizok, mert nekem mindig hasonló lett a vége.
2021. jún. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!