Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Népszerű srác tetszik, de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Népszerű srác tetszik, de nem az a tipikus szépfiú? Lehet esélyem, fiatalabb, visszahúzódóbb lányként?

Figyelt kérdés

Először is. Én tini vagyok, a pasi már nem. Viszont ide írom a kérdést, mert úgyis el lennék hajtva a rendes párkapcsolatos témakörből.

Téma:

16 éves lány vagyok. Nagyon tetszik egy srác aki 23 éves. Elég népszerű. Na nekem nem ezért kéne, majd később leírom.

Viszont attól, hogy ő népszerű, még nem a csajok kedvence, nem az a tipikus szépfiú, vagy akire tapadnak a csajok, most is facér. Inkább a haveri, ismerettségi köre nagy.

Nekem csak a gimiből van pár barátnőm és ennyi. Apámnak van egy kávézó/kocsmája és oda szokott járni a haverjaival. Már beszéltünk párszor és nagyon szimpatikus, vicces és cuki. És asszem beleestem. Bejelöltem facen és 5 percen belül vissza is jelölt. Meg ha jön "hozzánk" mindig beszél, hülyéskedik velem.

Csak én meg nem tudok olyan oldott lenni, mint ő és lehet azt hiszi nem érdekel. Meg azért van 7 év korkülönbség, bár szerintem nem olyan sok, remélem neki se.

Szóval szerintetek felfigyelhet így is rám, hogy engem a szk baráti körömön kívűl nem ismernek a városban, míg őt szinte mindenki? (kisváros)

Én nagyon kivagyok tőle. Ha beszélgetek vele már liftezik a gyomrom, meg hiába nem a tipikus jó pasi, nekem tetszik mindene. Meg olyan jó az illata :S


2021. máj. 28. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
98%

Csak akkor lehet eselyed ha te is tetszel neki.


Ha mar volt egy par "kapcsolata" a sracnak, lehet meggondolna hogy 16 evessel ossze erdemes-e jonni. Akarmilyen erettnek hiszed magad.


Mig te magolod az iliasz es odusszeiat, addig o mar elso munkahelyere megy interjuzni, ha meg nincsen.


Ha viszont egy 23 eves, soha nem volt kapcsolata, szexualisan kiehezett srac akkor valamivel tobb mint 50% eselyed van arra, hogy osszegyere vele.


Igen, a ferfiak tobbsege ilyen.


Ferfikent irom.

2021. máj. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát ömh. Állítólag volt barátnője, de csak 1. Őt még igaz nem kérdeztem, másoktól tudom.

Tudom, hogy mindenki ezt mondja, de valóban viszonylag érett vagyok. És nem csak a sulira van gondom. Egész nyáron dolgozni fogok apámnak napi 5-6 órákat.

2021. máj. 28. 15:32
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de bar tagadtad a kerdes reszletezesben hogy nem azert jonnel vele ossze mert nepszeru, azert lehet az irasodbol latni, hogy az elso dolog amit kb megtetszett a sracban.


Ez nem egy jo kezdes.


Aztan taglalod, hogy milyen nagy az ismerettsegi kore es haverjaival kocsmazik.


Majd irod, hogy beszeltel vele es beleestel? Jo az illata?


Hat nemtom... biztos ilyen szuk szempontok szerint szerint kell valasztani part magunknak?


Attol mert dolgozni fogsz, nem leszel erett, ez nem ugy mukodik hogy leteszek par dolgot az asztalra es azt mondom en mar bizony erett vagyok.


Altalaban ezekbol szoktak letrejonni az abuzus kapcsolatok. A kis csajszi azt gondolja, hogy milyen erett, aztan ragaszkodik a srachoz mert maganak is bizonyitani akar, aztan evek telnek es maris egy abuzus kapcsolat kozepeben talalja magat a kislany.


Bar azzal jossz ossze akivel akarsz, nem szolok bele, en azt tanacsolnam, hogy inkabb +1,2 evvel idosebb fiut keress magadnak, kisebb az eselye hogy kihasznalnanak.


Aztan hogy te mit kezdesz ezzel amit leirtam az is a te dolgod. En csak segiteni akartam.

2021. máj. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Oké. Köszi. Elfogadom. Lehet, hogy igazad van.

Amm tényleg nem az fogott meg benne, hogy népszerű. Csak hát az ilyen srácok nem gyakorta jönnek össze visszahúzódó lányokkal.

2021. máj. 28. 15:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!