Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha 168 cm magassághoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha 168 cm magassághoz 64 kiló vagyok, és még kicsit teltebbre híznék (mozgás mellett), az túl sok lenne?

Figyelt kérdés

BMI index szerint még belefér pár kiló, és mozgok is eleget, csak kinézetre, vonzalom szempontjából kérdezem.


17/L



2021. máj. 28. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Ha egyenletesen oszlik el rajtad, akkor akár vonzó is lehet 😋
2021. máj. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a BMI indexet kell nézni. Ugyanaz a testsúly teljesen máshogyan is el tud oszlani két egyazon magasságú embernél. Szerintem tudatosan ne akarj hízni, ahogy idősödsz jönnek majd a kilók maguktól. Ha rajtad szépen oszlik el a plusz súly, tehát jut cicire is, combra, meg fenékre is, akkor az főnyeremény neked is meg a szerencsés pasidnak is. Vannak akik szinte csak seggre vagy hasra híznak és nagyon aránytalan lesz a megjelenésük így.
2021. máj. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Hát a BMI az nem sok szarra jó...tegyük fel hogy én most 190 cm vagyok meg 120 kg..egyből azt írja hogy túlsúlyos.


De ha mondjuk sportoló lennék ugyanezekkel a számokkal akkor is túlsúlyost írna,pedig lehet tiszta izom lennék.


Szóval az a lényeg hogy milyen formában vagy,lehetsz te akár 70 kg is ha formásan nézel ki mellette.

2021. máj. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
BMI index semmit sem ér. 180 centis, 115 kilós színizom ismerősömre azt írta ki hogy nagyon túlsúlyos. Nem érdemes túlzásba vinni a hízást mert utána meg ha rájössz hogy mégse kellett volna akkor marha nehéz leadni, plusz idővel csomó betegség (pl cukorbetegség, szívbetegségek) forrása is lehet. A tükröt nézd ne a kilókat, hogy mit látsz benne és ha elégedett vagy magaddal akkor ne változtass rajta mindenféle BMI index meg egyebek miatt.
2021. máj. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igazából jobban érezném magam kicsit teltebben.
2021. máj. 28. 15:57
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet. Nem tudom hogy oszlik el rajtad a súly, én kb 165 centihez vagyok 60 kiló és még csak ducinak sem tűnök. Ha úgy oszlik el rajtad a súly, hogy csinosnak nőiesnek nézel ki, akkor nem számít hány kiló vagy.
2021. máj. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
17 vagy, ne akarj görcsösen hízni, meg fogyni. Jelenleg még bőven fejlődik a tested, ha lehet ne nagyon avatkozz bele.
2021. jún. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ha még itt vagy, sikerült hízni?:-)
2021. nov. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Mekkorára híztál? Szerintem 75 kilóig is elmehetsz nyugodtan!
2022. jan. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tökéletes! <3
2022. júl. 14. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!