Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti összejönnétek egy olyan lánnyal aki nem szőrtelenít? (sehol)

Figyelt kérdés

#szőrtelenítés #szőrzet #Tarsadalmi norma
2021. máj. 29. 13:55
A kérdező szavazást indított:
Igen, nem zavar
Igen, kifejezettem vonzónak találom
Nem, engem zavar
56 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Hát nem tudom,ha egy nagy gólyafészek lenne lent,akkor átgondolnám,de ez sok mindentől függ,mert valamelyik lány olyan szőrös mint egy majom,valamelyiken meg alig van pár szál..
2021. máj. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy ilyen gyerekkori barátnőm, sose érdekelte semmilyen szépészeti dolog. Férjezett, gondolom a férjét se érdekelte, mikor megismerkedtek. De azért ritka az ilyen.
2021. máj. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Ez a szőrtelenítés dolog az egyike a nagyon kevés társadalmi nyomás által kialakult szokásnak aminek örülök, hogy létezik. Őszinte leszek, engem zavarna. Talán a punci az annyira nem, max ritkábban lenne nyalva de a hónalj és a láb az eléggé.
2021. máj. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Bocsi, hogy lányként válaszolok, de pl. a hónalj kutyának azért tud szaga lenni. Még bátyám is borotválja nyáron. Szóval nem csak az hogy esztétikailag nem nyújt olyan vonzó látványt, hanem higiéniai szempontból nem a legjobb.

De amúgy nem hiszem, hogy a legtöbb fiú azt várja el, hogy egész évben mindenhol kopaszbarack legyen egy lány, viszont ha kordában van tartva, akkor nem zavaró.

Plusz magamból kiindulva ez egyáltalán nem társadalmi nyomás vagy norma (láttam hogy odaírtad ezt a kulcsszót). Szimplán magamra nézek és zavar, hogy pl. szőrös a lábam. De a karomról nem mindig szedem le, de amikor leszedem az sem azért van mert elvárás, hanem mert épp olyan kedvem van.

2021. máj. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha lent vagy szőrös a lábad között az oké.

Hónalj,láb,kar viszont ne legyen kutya vastagságú szőr.

2021. máj. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
6%

Én össze jönnék.

Ha gondolod írj. 38F

2021. máj. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt két barátnőm is, akik nem szőrtelenítették magukat amikor egyedül voltak.

Viszont teljesen maguktól kezdték el a teljes szőrtelenítést a puncin miután összejöttünk.

A hónalj és a lábakat alapból borotválták.

De volt olyan barátnőm is, aki nem szőrtekenítette a nemi szervét.

Azt nem állítom, hogy nem zavart, főleg ha nyaltam,de a nő úgy is szép ha természetes szőrzet van a lába között, persze ha az nem egy dzsungel és ápolja is magát.

2021. máj. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%
Osszejonnek vele, aztan szortelenitenem en :P
2021. máj. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen. Nagyon szívesen. Tetszene ez a lány <3
2021. jún. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
39%

Én igen.

Írj

40F

2021. jún. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!