Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Egy fiún a kockás, a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy fiún a kockás, a pocak, vagy a lapos has tetszik jobban?

Figyelt kérdés

2021. jún. 1. 20:46
A kérdező szavazást indított:
Kockás
Lapos
Pocakos
Más
83 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Ami olyan normál emberi pocak: laposhoz képest 2-3-4 centivel domborúbb, de semmiképp sem egy hordótestű, hörcsögarcú valaki. Lehetőleg vállas, izmos, de barázdákat, ereket, bordákat és darázsderekat én nem igénylek.
2021. jún. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én olyan szálkásat mondanék. Enyhén kockás, vékony de azért izmos is. Se a pocak se kidagadó eres kar nem vonzó nekem a kettő közöztt pont jó.
2021. jún. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Nekem alapvetően a lapos és a kockás (főleg ha szálkás). De tetszett már kicsit pocakosabb srác is🤷‍♀️
2021. jún. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Ne külső miatt keress párt nagadnak szerintem(ha azt akarsz).

Mert lehet találsz egy kockás hasút aki flegma meg bunkó,vagy megcsalós forma, de lehet kicsit pocakosat találni aki aranyos jó fej meg normális,és ha összejöttök akkor meg fog változni miattad külsőleg, megkapod a kockákat ha szeretnéd,de jó fej palit/lányt is mellé.


Szóval a külső változtatható,de ha valaki ge*inek születik/vagy úgy nevelik, az nem.

2021. jún. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az tetszik leginkább, mikor nem vékony, de izmos, nem látszanak ki teljesen a kockák.


#4 a személyiség is változtatható :).

2021. jún. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Én jobban szeretem, ha van mit fogni egy pasin. :)
2021. jún. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Cortez.felesege ***** válasza:
100%
Személy szerint engem zavar hogyha nagyon kigyúrt. Nem mondom hogy nem néz ki olyan szarul, de a laposhas és a kockáshas közötti has nekem az ideális persze ez teljesen mindegy, egy idő után mert akkor már a az emberbe szeretsz bele és ez már teljesen mellékes lesz hogy milyen tipusú a hasa.
2021. jún. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Lapos, úgy, hogy ha befeszíti, akkor enyhén látszanak a kockák, és könnyen kitapintható, de semmiképp nem szálkásan kockás.
2021. jún. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem igazából bejönnek olyan pasik akiknek a hasuk picit gőmbőjű,de attól fűggetlenűl engemet nem nagyon érdekel hogy milyen egy pasinak a kűlseje.
2021. szept. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nem tudom mit van mindenki oda a kockahasért

Oké, nyilván nem egy dagadt sörhassal akarunk találkozni, de mémekben, a barátnőim közül....kb. Mind arról szól, hogy mennyire jóképű egy pasi csak mert 300 izma van.


Miért?

Nem tudom eldönteni leszbikus vagyok e, mert egyszerűen én undorodom már inkább a kidolgozott felsőtestektől.

Minek? Nem értem miért más ha az van, akit szeretsz úgy szereted ahogy van, nem a kockái miatt.

2022. szept. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!