Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy volt osztálytársam,nag...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy volt osztálytársam,nagyon bele estem el tudnám vele képzelni a jövőm,nagyon sok mindenben eggyezünk,stb...De van barátja már 2 éve de most elég rossz a kapcsolatuk,hogy tudnám"megkapni"?Megőrülök érte

Figyelt kérdés

Eléggé össze vagyok törve lelkileg(szeretethiány)17F

Kérem írjatok minnél többen nagyon nehéz lenne el engednem is mert szinte minden nap nálunk van mert testvérem barátnője.


2021. jún. 13. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Jól értem, rá akarsz hajtani a testvéred barátnőjére úgy, hogy még mindig kapcsolatban vannak?

Én a helyedben inkább szégyelném magam. Persze a szerelem szívás tud lenni, és elhiszem azt is, hogy nem a tesódnak akarsz ártani ezzel, de csupán a gondolatnak, hogy a helyzetet kihasználva így hátbaszúrd a testvéred, nem kéne léteznie. Ismerkedj más lányokkal, akkor könnyebben elfelejted a mostanit.

2021. jún. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
De lehet félreértettem és te nem arra gondoltál, hogy a partnere, hanem egy barátja a tesódnak, akiről azt se tudni, hogy fiú vagy lány. Akkor ne haragudj az előbbiért. Viszont ha nem is a tesód a barátja, akkor is helytelen, hogy ki akarod használni a kapcsolatának a rossz időszakát, hogy megszerezd.
2021. jún. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Csicuki ***** válasza:

Azért mert rosszban vannak vagy épp nem állnak annyira fényesen attól még ezt nem feltétlen kellene kihasználni


Sokkal nagyobbat nőhetsz a szemében ha inkabb segítesz neki

2021. jún. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A csajnak a párja csalja mással a csajt+le szarja
2021. jún. 14. 12:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez akkor sem ok arra, hogy kihasználd a kapcsolatuk rossz korszakát. Egyrészt biztosra tudod hogy csalja, és hogy nem törődik vele? Hacsak nem közölte maga a csaj ezt veled, akkor nem hinném. Másrészt ha tényleg igazak a fentiek, akkor a lánynak kell rájönnie, hogy ez a kapcsolat felejtős, nem pedig neked kell ráhajtani azzal az indokkal, hogy a mostani kapcsolata úgyis sz@r.
2021. jún. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!