Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam el?

Figyelt kérdés

Csütörtökön lesz évzáró és akkor fogunk utoljára találkozni nyár végéig. Mind a ketten 16 évesek vagyunk (én vagyok a fiú). Tegnap volt osztálykirándulás ahol beszélgettem vele, hogy mikor érne rá nyáron de addig már nem jutottam el, hogy el hívjam valahova.

Szerintetek hogyan hívjam el kérdezzem meg aznap? Vagy inkább egyszer írjak rá amikor tudom, hogy rá ér?



2021. jún. 15. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bármi módszerrel, de add tudtára, hogy a szünidő alatt is tartani akarod a kapcsolatot. Aztán válaszol, amit fogadj el.
2021. jún. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%
szolj neki
2021. jún. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá, mondd neki, hogy szeretnéd ha találkoznátok és tartanátok a kapcsolatot nyáron is. Bár házi nyúlra nem lövünk, ha megfogadod a tanácsom. Én megszívtam, hogy 10ben jártam egy osztálytársammal. De egy másik pár az osztályban meg a mai napig együtt vannak, és közös lakásuk van 22 évesen. Szóval ki tudja, lehet igazán jól alakul, lehet rosszul. Egy biztos, ha nem mész oda megpróbálni, azt 10 év múlva is bánni fogod.
2021. júl. 4. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!