Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Nektek milyen külsejű...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Nektek milyen külsejű csaj jön be?

Figyelt kérdés
gondolok itt korosztályta, stílusra, smink, haj, szemszín, magasság, alkat, ilyesmik 😄😄 korral irjatok legyszi 😇
2021. jún. 24. 14:37
1 2
 1/17 anonim válasza:
82%
Ez a típus: [link]
2021. jún. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ő:


[link]

2021. jún. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
75%

Nekem mindig a noies csajok jottek be. Kulsore elegans visszafogott de nehol azert kivillan egy egy dogos reszlet.

Egy nonek lehet szexi a nyaka a keze. Imadom ha felturi a bluzat a karjan. Ha femorat visel az nagyon szexi tud lenni. Ha edzi a testet, de nem viszi tulzasba!

Nem kell tul sok smint.

Meg kell talalni az egyensujt.

Szinte mindig a harmonia a lenyeg! Az aranykozeput!

Van akinek a sajat hajszine all jol van akit feldob ha festi vagy melirozza. Ezeket tesztelni kell magadon mig elsz! De ezek eletkorhoz is kapcsolodo dolgok. Lehet 20 evesen jol all neked egy csitris vagany kulso de 40 evesen meg mar egy dogos letisztultsaggal leszel vadito!

Es lehet forditva is igaz!

Az is lehet, hogy egyszerre tobb stilus is jol all neked!

Valtogasd oket havonta es figyeld a visszajelzeseket.

Fotozd magad. Legyen sok keped!

Egy nonek rengeteg ruhaja lehet tobb stilusu szettjei. Ti nok a legolcsobb ruhadarabokban is siman jol neztek ki. Hasznaljatok ki. Par ezer forintbol ossze raktok magatoknak egy komplett kollekciot, minden evszakra!

Es ebbol lehet akar tobb is! ;)


Aztan bejonnek a kis hippi beutesu csajok is a sok szines himbilimbivel rajtu. Vagany laza oltozkodessel. Csabos megnyugtato kisugarzassal. :)


Belsore szerintem mindig a noiessegre torekedj. Ne legyel konnyen kaphato, de azert adj egy kis eselyt a legtobb sracnak aki kicsit is bejon.

Legyel csabos de udvarrias is.

Kicsit huzd fel a sracokat de tudd hol a hatar. Ne legyel hisztigep a ferfiak a tiszta feju nokre buknak.


(Belsore: noies, kiegyensulyozott, bolcs, szabad, megbizhato, igazsagos. Kulsore: szexi, mindig mutat valamit de nem rakja ki mind.

Legyen egy ket testresze ami szinte odavonza a tekintetet.)


Oszinten suolva nem letezik olyan hogy ideal! Lehet hogy a fejunkben ban egy kep egy tokeletes norol de en is olyan vagyok aki siman bele tud szeretni egy tok ellentetes kulseju mas stilusu nobe!

Ezt akkor es ott donti el a fejunk! Minden stilusban lehet egy szexi not talalni!

Igazabol a szeretet, az egymasratalalas a lenyeg!

(33F)

2021. jún. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
12-16 éves, vékony, cuki, kedves kb ennyi :D
2021. jún. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
61%
Yan a GhostBlade-ből. ismertem egy lányt, aki nagyon hasonlított rá. Igaz, hogy festett, de messze a legszebb női arc és alak, amit valaha láttam. [link]
2021. jún. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
62%

Külső: szép arc, kockahas, nagy, dudorodó, kőkemény izmok. Lehetőleg nagyobbak, mint az enyéim.

Belső: domináns, kedves, hűséges, huncut, szexi, igazságos, becsületes, jószívű. Aki ilyen, írjon ;)

16/f

2021. jún. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
1es, hány éves vagy?
2021. jún. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%
Amit az egyes beküldött az nekem nagyon nem. Nekem a kerekebb arcú, de vékony, örökké fiatalos kinézetű lányok jönnek be. A tipikis MILF szepségideálok csúnyák szerintem.
2021. jún. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%
Az 1-es által linkelt nő nagyon is dögös, csak épp rég nem számít lánynak a maga kb 35-40 évével ránézésre. Álmodik a nyomor a kisfiúknál, kíváncsi vagyok, ők mit tudnak felmutatni, amitől azt gondolják, hogy jár nekik egy ilyen kaliberű partner :D
2021. jún. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
64%

9.-nek.


Miért, a sok lány mit tud felmutatni, hogy nekik 190 centis, sportos, 30 alatti, diplomás, jól kereső, művelt, papucs, srác kell...mit kell, JÁR!!!

2021. jún. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!