Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány hónap után lehet nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány hónap után lehet nem korainak venni az együtt alvást?

Figyelt kérdés

Hány hónapos kapcsolat után nem lenne már furcsa ha este együtt aludna egy tini pár?

Érdekelne mennyi tényleg az az idő ami már nem annyira lenne fura.


2021. jún. 25. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy a tini pár tagjai hány évesek.
2021. jún. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Nekem ez két nap volt.
2021. jún. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Kapcsolat nélkül sem fura, csak max qrvának nézik miatta a csajt.
2021. jún. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem egy hónap után már senki sem problémázna ezen.:)
2021. jún. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon életkor függő. Én 16 évesen már 1 hónap után lefeküdtem az akkori barátnőmmel, de lehet, hogy valakinek ilyen korban 0,5-1 évre is szüksége van. De persze a szex komolyabb dolog is, mint az együtt alvás. És nagyon fontos, hogy a pár tagjai mióta ismerik egymást. Tehát teljesen más, ha már barátként régebben is ismertétek egymást.
2021. jún. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
25%
1 hónap, max 2
2021. jún. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nagyon függ a kortól is.

Szerintem 16-17 évesen már nem gáz. De előtte azért kicsit fura még én azt mondom.

16l

2021. jún. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!