Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megérdemel egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megérdemel egy második eslyt? nagyon megbántottam!

Figyelt kérdés
Van egy srác 1 évvel fölöttem jár, és pár hónapja szakítottunk. kb.4-5 hónapig lehettünk együtt, és vele nagyon boldognak éreztem magam, több kapcsolatom is volt már ,volt hosszabb és rövidebb is, de vele volt a legjobb, és egy pletyka miatt szakított velem (a pletyka arról szólt h én rajta kívül másal is együtt voltam a kapcsolatunk ideén, ami tök kamu) és nagyon megbántott, de most pár hete rám írt h újra akarja kezdeni,azt írtam h oké, de rá 3 nappal meggondoltam magam és azt irtam így lesz a legjobb, ha elfelejtjük egymást. nagyon megbántottam... és most furdal a lelkiismeret.... lehet h most mind 2 nek van szerelme de nekem azóta csak 1 valakim volt,abba is ő próbált segíteni 2 hónapja összejönni az oszt. társával... segítsetek, mit tegyek?

2021. júl. 1. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, h mi a baj?? Mi a kérdés?
2021. júl. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az a kérdés hgy írjak neki, és ha igen mit v mit csinaljak??
2021. júl. 1. 13:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egészen bátran hülyítsd tovább. Ezt szeretik a pasik. Csiki-csuki. Ez így jó. Sok év múltával ülsz a szobácskádban. Nézegeted a ráncaidat, az őszülő hajad. És azon töprengsz, miért nincs senkid.

Jó mulatást!

2021. júl. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért írnál neki? Ne hitegesd szegényt, először benne vagy aztán elhajtottad. Ennyi. Gondold át először, hogy mit szeretnél. Meg ez mi?? ---> "lehet h most mind 2 nek van szerelme..." Hogy lehetséges az, hogy LEHET VAN MIND KETTOTOKNEK SZERELME? ...wtf. Most van szerelme mind a kettőtöknek vagy nincs? Ha van akkor hagyd az egészet.
2021. júl. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló.. neki van és nekem is van.. de amikor talalkozunk szezünk, és ma is irt h hianyzok neki meg minden de én nm irtam vissza neki még
2021. júl. 1. 15:00
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Kb 13-14 évesnek nézlek. Ilyen felfogással szerintem még inkább várj a pasizással. Ráérsz.
2021. júl. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
és pont eltaláltad, 14 vagyok! megfogadom a tanácsot, köszi
2021. júl. 1. 20:15
 8/8 anonim ***** válasza:
85%
14 éves vagy azt már volt több kapcsolatod hosszabb is rövidebb is te büdös k.rva😂😂
2021. júl. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!