Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is van így ezzel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés

Nagyon egyedül érzem magam főleg így hogy mindenhol szerelmeseket látok, sorra rakják ki facen is kik jöttek össze, mindenki kapcsolatba van stb. A nagyrésze amúgy csak ilyen mondhatni divatkapcsolat meg látszat és így méginkább csak nyomás megy sokakra. Rám is. Másoknak annyira természetesen jön ez az egész kapcsolatosdi, olyan könnyen elérik, még az ilyen kis esetleneknek is párjuk van meg a tőlem előnytelenebb embereknek is és ezt nem értem hogy akkor nekem miért nem jön össze sose semmi.. Szinte azt is hihetetlennek érzem hogy egyszer azt mondjam barátom van.

19 évesen még nem volt kapcsolatom és emiatt rosszul érzem magam. Nem csak nyomás hanem amúgy is szeretnék valakit magamnak, annyira vágyok rá. Már sok fiúval alakulóba voltam ilyen 10el biztos, de egyikkel se lett semmi. A legtöbbet nem is bánom, csak ilyen 2-3 fiú hagyott bennem valami nyomot. Az a helyzet hogy engem nagyon ritka aki megfog de az akkor nagyon.. És ezt nagyon kevesen tudják elérni nálam. Nagyon sok választásom van mindig de nem élek velük. Igazából ha úgy nézzük miattam nincs senkim mert mindig ezt csinálom hogy mindenkit elutasítok. Szóval én nem azért vagyok egyedül mert nem kellek senkinek, fordítva. Ha akarnám lenne bármikor csak mindig offolgatok. Nekem ez így nagyon nehéz, valahogy senki nem ér el nálam különös érdeklődést vagy szimpátiát, nem fognak meg semmivel vagy még taszítanak is. Pedig sokan próbálkoznak be nálam de valami miatt mindig elutasítom őket. Pl van akivel én inkább csak barátkoznék mert nem tudnék rá úgy nézni, de ő meg nem barátként közeledne. Vagy van aki csak arra megy én meg nem olyan vagyok. Van aki tiszta gyerekes meg még ilyenek, de sosem normális közelít meg. Az is igaz hogy válogatós vagyok de ez minden téren megvan. Nem az van hogy csak a külsőre megyek és akkor a belsővel nem is foglalkozok vagy fordítva. Nekem minden egyformán ugyanúgy nagyon fontos, és én a teljes összképet mindent egybevéve nézek, vagy megfog vagy nem. Én magamra nézve is igényes és maximalista vagyok szóval így ilyen téren is hogy kit engedek magamhoz közel, mert nem mindegy kivel jönnél össze. Azt se lehet rám mondani hogy az ilyen tipikus tömeg lány vagyok aki elvárja a pénzt a kocsit meg stb. Én ezeket nem nézem ez nem elvárás nálam, nyilván előny de nem megyek rá ezekre önmagában mert nem ez érdekel. Én tényleg egy normális lány vagyok, semmi baj nincs velem se külsőleg se belsőleg. De mondjuk az baj, hogy nehezen nyitok és nem lépek kb semmit. Még olyan esetbe se mikor egy olyan fiúról van szó aki teljesen megfogott és kezdeményezett nálam, még azután se lépek nagyon. Nem tudom valahogy ilyen vagyok ez rossz szokás. Pl facen is az van hogy én nem nyitok, nem írok rá senkire meg semmi. Csak várom a csodát hogy ki ír és úgyse az akit én akarnék.. Rendesen csak elvárom hogy a semmiből rámhajtson akit szeretnék. De így ez nem jó tudom hogy nekem is kéne kezdeményezni. Ha én is írnék valakinek akkor könnyebb lenne mert jobban összejöhet bármi ha én is teszek érte. Akikkel meg próbálkoztam és valamivel megfogott, azokkal meg nem jött össze végül. Rossz ez így nagyon. De úgy nyilván nem jössz össze senkivel csakazért hogy legyen valakid. Nagyon sokan úgy vannak hogy előadják nekik milyen igényeik vannak meg nem állnak le akárkivel, aztán meg olyan emberrel leállnak mégis hogy meg se gondolnád. Ezek az emberek úgy le tudják adni a szintet ahhoz képest hogy alapjáraton mit közvetítettek.. Most mondok egy példát, mondjuk rengeteg fiú mutatja hogy mennyire él hal a r*bis tiktok lányokért, vagy a híres intsta modellekért, aztán ahhoz képest simán ilyen esetlen kislányokkal meg modell alaktól messze állókkal jönnek össze. Most akinek ennyire mindegy vagy bárki megfogja, akkor nem értem minek megjátszani az igényeket. Ezzel csak azt mutatják hogy nem akad olyan akit akartak és így jó bárki. De akinek van tartása és tudja mit akar, milyen embert szeretne maga mellett akár személyiségileg akár külsőleg, az a nyomás hatására sem fog lejjebb adni az elveiből, vagy belefutni bármilyen rossz kapcsolatba amiben nem lesznek érzelmei sem. Azért senki ne jöjjön össze a másikkal csak hogy elmondhassa neki is lett valaki.

Egyébként nagyon sokan így vannak ezzel ahogy én. Tesóm, barátnőim, haverok, stb. Nekünk azért nincs párunk mert nem állunk le senkivel. Majd eljön biztos a mi időnk is és biztos megfog valaki, csak így most ez rossz.

Az érdekelne hogy innen ki van még ugyanígy ezzel akár mondjuk fiúba is? Hogy lenne lehetőségetek és akadna akárki csak nem fog meg és így nehéz nektek is. Szivesen beszélgetek erről aki szeretne.

Bocsi, ha valaki netán nagyon magára vette volna ezeket a dolgokat vagy bunkó hangvételűnek érezné, nem ez volt a célom, csak azt írtam le amiket látok a külvilágban.

És kérlek ne szentbeszédet írj hogy ne válogass stb, csak ha úgy érzed építő jellegű hozzászólást tudnál írni vagy tapasztalatot. Kb velem egykorúak válaszát várom.



2021. júl. 6. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Normális hogy nem akarsz mindenkivel összejönni, az igazi problémát te is megfogalmaztad. Nem nyitsz, nem közeledsz mások felé, nem ismerkedsz, nem mutatod ki hogy érdekel a másik illető, nem kezdeményezel, magyarul falat építesz magad köré és elzárod magad a fiúktól. Sokkal kényelmesebb várni az udvarlókat és válogatni, mint a boltokban, reménykedve hogy majd egyszer jön valami jó kis menő márka.


Aki szimpatikus, azzal kommunikálnod kéne, kimutatni hogy érdekel, beszélgetni vele, akár elhívni, talán akkor olyanokkal is ismerkednél, akikkel eltudnál képzelni többet.


Ez a jéghercegnőség, amit jelenleg csinálsz, ahhoz vezet hogy a neked szimpatikus srácok olyan lányokhoz fognak közeledni, akik beszélnek is velük és mutatnak érdeklődést, helyette viszont hosszú sorokban szenvedsz és sírsz, hogy miért nincs senki értelmes.

2021. júl. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1es, nagyon igazad van egyetértek

Köszönöm a válaszod

2021. júl. 6. 19:18
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Kérlek legalább válaszd el ezt a szöveget vagy nem tudom... Már káprázik a szemem.
2021. júl. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fhu basszus hangyázik a szemem de végigolvastam 😂

Valahogy én is így vagyok ezzel amúgy, annyi különbséggel hogy én fiú vagyok és nálam főleg az a kapcsolat akadálya hogy nem tudok a másikkal hosszú távra tervezni, ha meg alapból nem az a cél az már régen rossz.

Ha szeretnél beszélgetni írhatsz amúgy nyugodtan.

2021. júl. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Summer2 ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Vagy szexet akar, vagy nem érzek iránta vonzalmat. Meg nem vagyok túl beszédes, igaz a nővéremmel bármiről el tudok beszélgetni ő 21 én 20L , mással meg valahogy nem megy és vannak a kínos csendek
2021. júl. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is 19 vagyok, és nekem sem volt még semmilyen párkapcsolatom. Őszintén azt mondom, hogy ne törődj vele, hogy az emberek mit mondanak körülötted, biztos vagyok benne, hogy egyszer találsz valakit, akivel ténylegesen egy hullámhosszon leszel. De akkor őt nem szabad elengedned, ha megtaláltad, mert megbánásban leszel erősen. 19F
2021. júl. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!