Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan menjek oda lányokhoz?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan menjek oda lányokhoz?

Figyelt kérdés

Buliban illetve utcán. Okés buliban mondjuk megkérdezem tőle, hogy táncolna e velem pl buliban, máshol meg pl kérek tőle tüzet. Bár ha nem dohányzik nincs szerencsém. Utána mit mondjak vagy mikről kérdezzek? Addig ameddig el nem jutok addig a pontig amekor már jobban megy. Pl, lakóhely, hol tanúl, stb? Abból már meg általában könnyű kihozni jó beszélgetéseket. Csak sajnos az elejét nem igazán tudom még mindig. Srácok nektek mi vált be?

17/F



2021. júl. 9. 15:41
 1/7 A kérdező kommentje:
A 14-21 éves korosztályú lányokkal akarok próbálkozni egy talán jobban örülnék. De kíváncsi vagyok, hogy melyik korosztálynál mi válik be. Mivel szerintem van már egy kis különbség, az idősebb korosztály mást szeret mint a fiatalabb.
2021. júl. 9. 15:44
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Felvezeted magadat és utána megkérdezed őt arról, amiről te beszélgettél.
2021. júl. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A lábaddal. Először a jobbat mozgatod, majd a balt a lány irányába, de fordítva is kezdheted, ez egyéni szoc probléma
2021. júl. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

(Lapoz a legvégére ha nem vagy kíváncsi a rizsára 😄)



Az elején ahogy meglátod a lányt ne támad le!!



Szemezges vele finoman nézegesd,Ha fell veszi a szemkontaktust tetszel neki de nem biztos,hogy ő lesz a barátnőd vagy egyáltalán oda adja a számat.


ne úgy menny oda egy lányhoz mert azt akarod,hogy ő a csajod legyen mert ezt érzik én ezt egy csajozós videóba hallotam



Lényeg ne streszelj (persze az cuki ha kicsit zavarba vagy,sok lánynak tetszik ) érződik az egész megjelenésedből ha rá görcsölsz.

Próbáld meg elrejteni az érzéseidet kívülről ne mutasd annyira,hogy zavarba vagy

pl: ne vágj savanyú képet,és figyelj a kiállásodra is.



Úgy menny oda mint ha egy lány barátod lenne a kiszemelt csaj helyébe.

De most persze,hogy nem jut eszedbe semmi majd ha ott leszel több inger fogg érni és könnyebb -beszélgetés


De hogy írjak is valamit


Kérdezd meg tőle gyakran jársz ere,merre tart,Meg lepodot e

Mikor leszolitotad,


hova valósi tovább viheted azzal,hogy ott jól érzi magát


Lényegeben ennyi elég szerintem


De törj osze ha estleg visza utasítani csomó oka lehet

2021. júl. 10. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
De *ne törj osze
2021. júl. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Az egyik legjobb barátnőmet a jelenlegi fiúja az utcán szedte fel, pontosabban a buszmegállóban. A barátnőm a buszmegállóban várt amikor Bálint (ugye a jelenlegi pasija) egyszer csak odalépett hozzá, de teljesen lefagyott. Mindketten elröhögték magukat. Ezután bemutatkoztak egymásnak, Bálint pedig elhívta Grétát randizni. Nem hiszem, hogy ezzel segítettem... de gondoltam ez egy ilyen ide illő sztori lenne. :)
2021. júl. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%

Nekem a bálintakrol rossz élményem van pont egy ilyen nevű fiú happolta el a barátnőmet 😡

Ez sem illik ide tudom és nem is segítettem csak pont paszolt a 6#

De ők ettől függetlenül legyenek boldogok 👀

2021. júl. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!