Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakított velem az exem és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem az exem és utána csak egy hónap után tiltott le. De az egyik volt exét vissza tiltotta az mit jelent? Hogyha találkozok vele akkor beszélhetek vele? Lehet hogy csak túl gondolom és nincs is együtt az exével csak jóban vannak?

Figyelt kérdés
2021. júl. 9. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá a volt exénél, mért tiltotta.
2021. júl. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mivel kamu profilból nézegeted, így hiába tilt, ezért oldott fel.

Lehet neked még magas

2021. júl. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves 2. válaszoló!

Nem nézegetem kamu profilból hanem a volt exének ismerőse az egyik barátom és tőle tudtam meg hogy újra ismerősök. És nem engem oldott fel hanem az eljöttem lévő exét engem meg tiltott.

De azért köszönöm a válaszod. 🙂

2021. júl. 9. 21:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyilván.

Észre sem lehet venni.

2021. júl. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es!

Azt gondolsz amit szeretnél de ez az igazság amit le írtam.

És nem értem hogy miért nem lehet rendes választ adni és miért kell meghazuttolni az embert. Na mind1 azért köszönöm.

2021. júl. 9. 22:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Az exed lepj tovabb.idiot
2021. dec. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!