Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak rá vagy inkább hagyjam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak rá vagy inkább hagyjam a fenébe? Lent

Figyelt kérdés

Általános suli 8-osa vagyok (voltam, mivel idén ballagtam) Adott egy 6-os lány, aki már 1-másfél éve bejön nekem. Megvolt a jellegzetes 1-2 szemkontaktus, de nem mentünk oda egymáshoz (tipikus tetszünk egymásnak de senki nem mer odamenni hisz mit mondana).


Azért az iskola által szervezett (számomra utolsó) táborba még elmentem, és szerencsére ő is! Ott már köszönő viszonyban voltunk. Többször is volt, hogy szemkontakt után integetett én meg neki vissza.


Persze nekem 1 hét sem volt elég rá hogy oda merjek menni hozzá beszélgetni, de érezhető volt hogy nem lennék nála esélytelen. Most, hogy már hazajöttünk az 1 hetes táborból, megtaláltam Facebookon és instán is de látszólag nem gyakran használja.


Valószínűleg soha többet nem látjuk egymást. Mit tegyek? Írjak rá, ha igen mit, vagy mostmár teljesen felesleges utólag bármit is?


16/F

Ő 2-3 évvel fiatalabb



#Mégis mit? #Inkább hagyjam?
2021. júl. 12. 20:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá! Mit feszíthetsz?
2021. júl. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

#1 Jó, de mégis mit? :D

Mármint mit írjak? Ötletem sincs...

2021. júl. 12. 21:18
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Írj ra! úgy mint bárki másra.
2021. júl. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Írj rá nyugodtan, akár kérdezd a sulis táborról ahol voltatok, hogy hogy érezte magát, vagy bármi csak lássa, hogy tényleg érdekel.

Szerintem kiindulásnak jó téma lehet, aztán innen már könnyű tovább vinni a beszélgetést ha ő is vevő rá pl: kérdezd a további nyári programjairól, mesélj neki te is, aztán úgyis adja magát, hogy milyen közös témákat tudtok találni.

A lényeg, hogy írj neki nyugodtan, nem vesztesz vele semmit! Ha ő is szimpatikusnak talál akkor biztos válaszol és örülni fog neki, hogy kezdeményeztél. Aztán ha valami miatt mégsem úgy sikerül, ahogy eltervezted akkor sem lesz kellemetlen, mert nem egy suliba jártok.


Sok sikert! ;)

2021. júl. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ja, én nem a veszteni valótól félek. Csak még soha nem mentem oda senkihez, nem írtam rá senkire ilyen dologban, egyszerűen félek az ilyen helyzetektől. De holnap reggel írok valamit, addig még megszülöm hogy mit :D
2021. júl. 12. 21:46
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Megértem én is ilyen vagyok amúgy, de hidd el nincs mitől félned, engem az szokott nyugtatni, hogy legalább megpróbáltam. Mert ha nem teszem akkor azon kattogok, hogy "mi lett volna ha..."

Így meg bármi sül ki belőle, legalább vetted a bátorságot és írtál neki. Azon meg pláne ne stresszelj, hogy mit írj neki, ha szimpi vagy szinte teljesen mindegy mit írsz (persze normális keretek között, de értelmes srácnak tűnsz, úgyhogy ebből nem hinném, hogy probléma lenne) :D

2021. júl. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A lehetőséget mindennek meg kell adni, beszélgess vele mindig, amikor csak tudsz és akarsz, de mindig légy tekintettel arra, hogy fiatalabb.

Hajrá!

2021. júl. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Írtam neki, de látszólag nagyon ritkán használja a Messengert és az instát (mind a két helyen elküldtem biztos ami biztos) szóval nem hiszem hogy látni fogja... Legalább megpróbáltam...
2021. júl. 13. 13:11
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem lesz kicsit kellemetlen, ha mondjuk néhány hónap múlva olvassa el és csak nézni fog hogy most mi van?
2021. júl. 13. 18:19
 10/13 anonim ***** válasza:

16 evesen leszel gimis? En 14evesen vegeztem a 8.ban..


Te valami retardalt vagy?



Tudom, most jon h evvesztes vagy.. De az evvesztes nem azt jelenti hogy 16 evesen kezded a gimit, hanem hogy marciusi születésukent jarhatnal eggyel feljebb is. Nekem pl volt marcius kozepen született osztalytarsam. Az unokatestvére m meg 2 hettel kesobb szuletett es mindkettonk folott jart eggyel..

2021. júl. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!