Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy srác az utcában,ho...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác az utcában,hogy tudnék hozzá “közeledni?”

Figyelt kérdés
Tippek?Nagyon szimpatikus nekem, szívesen megismerném akár barátilag is sőt kifejezetten ez a célom hónapok óta mert szerintem jobban ki jönnénk úgy.. Egy a zenei ízlésünk az instáját átnézve eddig ez a közös, viszont a bekövetés nem lenne jó kezdet mert csak ismerősöket követ vissza illetve családtagokat. Szóval tényleg tanácstalan vagyok, hogy hogy lehetne elkezdeni beszélgetni mert zaklatni vagy zavarni sem akarom hogy random írok neki hogy szimpatikus vagy ilyesmi..
2021. júl. 14. 23:10
 1/3 A kérdező kommentje:
17/L ő 19/F
2021. júl. 14. 23:13
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
Hát nyugodtan zavard. Pl kérdezd meg, nem tud-e a közelben egy fagyizót (vagy bármit) aztán kísértesd el magad oda vele.
2021. júl. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz! :)
2021. júl. 15. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!