Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz, ha hirtelen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, ha hirtelen felindulásból megbeszéltem az exemmel, hogy majd valamikor felmegyek hozzá, de meggondoltam magam, es mégsem szeretnék?

Figyelt kérdés

Az exem 4 évvel idősebb nálam, egyetemista. Ehez képest elég komolytalan és gyerekes. Szokott nekem írogatni néha, és jó idelye hajtogatja hogy menjek fel hozzá, én pedig hirtelen felindulásbol beleeggyeztem párszor, de már nem szeretnék, és nemtudom, hogyan mondhatnám ezt le végleg kellemetlen helyzet nélkül. 1 éve szakítottuk, mivel van köztünk 30km, es 4 év korkülönbség is, és a személyiségünk, meg az életünk is teljesen más, és nem passzolt. Egyszerűen ostobának és nevetsegesnek érzem most magam, mert én úgy érzem továbbléptem, nem érzek már iránta vágyat, ő pedig úgy tekint rám, mintha nem is történt volna ezelőtt semmi köztünk, és várja, és emlegeti, hogy mikor megyek fel hozzá.

(17lány)



2021. júl. 15. 01:23
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
Hát gáz, ha már egyszer megígérted, de mivel a 17 éves lányok általában össze-vissza beszélnek, és maguk sem tudják, mit akarnak, nem te elszel az első ilyen.
2021. júl. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz azzal, hogy mennyire lenne gáz. Ha meggondoltad magad, ne menj, ennyi. Nem kell odamenned feszengeni. Mondd neki, hogy mégse mész, és aztán tényleg lépj tovább rajta, ne szórakozzatok egymással.
2021. júl. 15. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs kedved akkor ne menj, írd meg neki hogy meggondoltad magad,nem passzoltok egymáshoz és hogy továbbléptél
2021. júl. 15. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Ha nincs kedved, szólj neki és ne menj. De ne egy nappal előtte közöld, mert az már gáz lenne.
2021. júl. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Ne kínozd szegényt. Amúgy 30km és 4 év az pont a semmi...
2021. júl. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
Mond meg neki hogy nem akarsz aztán tiltsd le mert így sosem fogtok továbblépni, hanem ör9kre így fogtok bohóckodni
2021. júl. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!