Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek mennyire jön be...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek mennyire jön be ez az alkat?

Figyelt kérdés

Az átlagnál kicsit magasabb (kb 172 centi), vékony, homokóra alak, nagy mellek (még nőni fog, úgyhogy nem írok méretet), pici kockahas.

Belsőre: okos, cuki, vicces, romantikus, jobban szeret otthon lenni romantikus filmeket nézni a pasijával, miközben csókolóznak, mint bulizni. Járnátok ilyen lánnyal? Ha nem ilyen, hogy néz ki az ideálotok?



2021. júl. 15. 15:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom hogy milyen választ vársz.. Szerintem te is tudod hogy amit leírtál, az kb a legtöbb férfi ideálja..


Vagy kellett egy kis EGO pumpa? :D

2021. júl. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire jön be? Az a baj ezzel a kérdéssel így, hogy rengetegen, pl. én is az összképet nézik, nem csak egy leírást nézünk, mint egy terméknél.


Én például nem tudnék erre semmi biztosat mondani mert nem ismerlek, sosem beszéltem veled, érted.


16/F

2021. júl. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
72%
Talán…és nokedlit tud szaggatni?
2021. júl. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
71%

Ez kicsit olyan, mintha azt kérdezné az ember, hogy "Fiúk, nektek mennyire jönnek be a Victoria's Secret modellek?"


Fullos vagy így a leírtak alapján. Max néhány fiúnak az lehet az aggodalma, hogy velük egymagas vagy vagy csak 1-2 cm-vel magasabbak nálad.

2021. júl. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

#2-es vagyok

Én alacsonyabb vagyok nála és így sincs sok bajom azalapján vele amiket leírt magáról

2021. júl. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem például nem az ideálom ez az alkat. Nem szeretem a nagy melleket egyáltalán, A vagy B cup maximum, illetve az alacsonyabb lányok sokkal jobban bejönnek, lévén hogy én is alacsonynak számítok.
2021. júl. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik ezek a tulajdonságok, bár ez még mindig kevés
2021. júl. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
60%

A kérdés kifejtése egyszerűbb lett vona így: Én vagyok a tökéletes nő.


A gond csak annyi, hogy az okos, cuki, vicces dolgokat nem neked kell megállapítanod magadról.

2021. júl. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
75%
Maga az alkat bejön, de nálam ez még messze nem minden.
2021. júl. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
48%
Akar most is elvinnelek randira :D
2021. júl. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!