Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tetszek a lányoknak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszek a lányoknak, hogyan csajozzak be ?

Figyelt kérdés

Még nyári szünet elöt próbáltam beszelgetni pár lányal az iskolában,de mind hiába nem foglalkoztattam őket még annak ellenére se,hogy nem voltam bunkó,tolakodó.

Facebookon,instagramon is próbálkoztam de ott se jártam sikerek

Tinderen,badoon + egyébb társkereső oldalon még válaszra se méltattak.


valahol én is hibás vagyok,párszor én is szidtam magamat mert olyat írtam amit nem kellet volna..(fb,insta )

De nem az ilyen dolgok miatt szakadt meg a beszélgetés

,egyszerűen nem kaptam választ ha írtam


(Oda figyeltem arra,hogy ne zaklassam)


Szóval a lényeg!

Küldenek a holnapi nap folyamán képet és kérnek lányoktól véleményt,mert én csak arra tudok gondolni,hogy nem vagyok elég helyes


Tudom tudom hiába kapok pozitív válaszokat,úgy sem fog jobban menni a csajozás..🙄

de ha negatív véleményt kapok tudhatom,hogy nem a viselkedésemel van a gond.


Szeretném azt,hogy ne csak képet kérjetek hannem modjatok el a véleményetek,a fent említet tényekről.


Ha meg érkezet a kép Kérlek ne alpári,bunkó módon közöljétek velem a véleményeteket.



2021. júl. 17. 23:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

Hát szerintem az már jó pont, hogy élőben próbálkoztál és nem csak imstán vagy facebookon.

Ha akarsz küldhetsz képet.

16 L

2021. júl. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%

Zaklatás fogalmával se vagy tisztában.

Nézz utána mit jelent.

2021. júl. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Esetleg ne becsajozni akarj, hanem barátnőt keresni. Mindjárt másképp állnak hozzád.
2021. júl. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

2# Nyilván tudom,hogy mit jelent.

De azért,szerintem tudod,hogy miere gondoltam.

3# ehez nincsen hozzá fűzni valom...nem értem miért kell ebbe is bele kötni barátnőt szertnék,csak most így fogalmaztam.

2021. júl. 18. 00:27
 5/13 A kérdező kommentje:
De teljesen mind1 valahol igazad van,nem akarók vitát.
2021. júl. 18. 00:29
 6/13 anonim ***** válasza:
33%

Van fogalmad róla hogy hülye vagy?

Brutálisan ostoba, tanulatlan vagy, és azt sem veszed észre ha szórakoznak rajtad.

Itt éled ki a nem normális dolgaidat.

2021. júl. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
44%
Csak folytasd tovább ne add fel.végső elkeseredésedben keress fel egy pick up artistot :D
2021. júl. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
12%
Mondjuk elsőnek tanulj meg írni!
2021. júl. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szioo, kuldhetsz képet.

L

Hány éves vagy?

2021. júl. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia! Küldj képet nyugodtan! :D

L

2021. júl. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!