Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Az exem képét lájkolta egy lány tavaly szeptemberben és pár évvel ezelőtti képeket is még akkor, de kiderült, hogy ezzel a lánnyal most osztálytársak leszünk, szerintetek ez a dolog befolyásol majd valamit vagy nem?

Mikor beiratkoztunk rám írt utána, hogy "te is erre a szakra jössz?akkor osztálytársak leszünk ☺️"



2021. júl. 18. 03:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy szánalmas hogy az exedet ennyire stalkolod.

Fogd fel, hogy vége, nyiss új emberek felé. A csajjal meg ne foglalkozz. Mi van ha tetszik neki az exed? Vagy mk van ha ő csak ennyire közvetlen típus?

2021. júl. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Foglalkozz inkább a saját kis életeddel így 14 évesen 🤷‍♂️
2021. júl. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Bárcsak nekem is ez lenne a legnagyobb problémám, hogy valaki belájkolja az exem képeit.
2021. júl. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ezt még akkor láttam mikor együtt voltunk csak most ahogy írt eszembe jutott, jó lenne ha a kérdésre kapnék választ mert ez úgy sem érdekel 😃
2021. júl. 18. 10:26
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont szard le ki likeolja be az exed lol
2021. júl. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Azt leszarom ki lájkolja be, nekem az a problémám, hogy osztálytársak leszünk és nem tudom ez befolyásol e bármit.
2021. júl. 18. 10:37
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit befolyásolna?
2021. júl. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor befolyásol ha hagyod.

Ha hisztizel, hogy úristen bárki ránéz az EXEDRE akkor szomorú leszel. Addig amíg fel nem nősz.

Mi tart vissza, hogy megmond a csajnak, hogy nem akarsz vele jóba lenni? Osztálytársak vagytok nem testvérek könyörgöm...

2021. júl. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy, hogy melyiktek szakított. A Te életed lezárult vele. Ne érdekeljen se az exed, se a leendő osztálytársad. Viselkedj vele olyannyira normálisan, közvetlenül, mint a többiekkel. Főleg ne érezze, hogy utálod őt, mert ezt úgyis észreveszi és két bunkóként jártok majd el egymás mellett.

Én így vélekedem.

2021. júl. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el a kérdésed leírásának második szavár!
2021. júl. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!