Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert csak ez a korosztály...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csak ez a korosztály nyit felém??

Figyelt kérdés

17F, kicsit atletikusabb vagyok az átlagnál, sportolok, az arcom atlagos,habár elég sokszor megkaptam már a cuki jelzőt. És az a helyzet hogy eddig, kizárólag

15-16éveseknél tudtam helyezkedni. Én alapból ahhoz szoktam odamenni akivel legalább 2x összenéztünk, idősebbekkel ez valahogy soha nem sikerül. Mi lehet ennek az oka?

17-18 éves lányok ti ennyire szigoruan az idosebb pasikra buktok? Azért tettem fel a kérdést mert örülnék egy hosszabb kapcsolatnak, de a 15-16 eves lanyok nagy resze nem alkalmas még ilyenre ugy erzem. Unom már hogy minden hétvégén ugyan azok a "kislányok" rotálódnak , és a nyafogós sikitozós, drámázós hangjukat is unom, azt meg kell hagyni hogy nem rossz veluk, de én napi szinten szexet akarok, és ki akarom ismerni egy másik ember testét aki passzol hozzám, mert ez igy 2-3 hetente egy nyomorult erdőben a bokrok között vaksötétben nem az igazi. Mások is vannak így? Most az a fogatokonyv hogy varok 20 eves koromig , vagy osszejovok egy kis buta 15 evessel (tisztelet a kivetelnek) es kihasznalom konkretan. 17-18 eves lanyok , nalatok ilyen ritkan johet szoba egy 17 eves fiu? Barataim is csak fiatalabbal vannak, egy ketto van max egykoruval



2021. júl. 19. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább várj még egy kicsit. A lányok ebben a korban még nem szeretik a fiatalabb pasikat, inkább a tapasztalt, náluk pár évvel idősebbeket.
2021. júl. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Ugyanez van velem is, csak ezt a korosztályt érdeklem. Egyébként ha lenne tini bi fiú, akkor ő is írhat!:D 17/F.
2021. júl. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

De most mi a f..zt rinyálsz? Inkább örülj neki hogy ilyen fiatal csajokkal lehetsz,a 20-30 éves lányok már kivannak égve/élve,a legtöbb semmire nem jó nem hogy kapcsolatra...ha meg igen akkor kinyithatod a bukszádat,legyen kocsid,legyen házad,csináljatok gyereket,neveld fel....na most ez jobb lenne?


Egy 18 éves lány meg nem sokkal jobb mint egy 15-16. Szóval azt mondom hogy örülj neki hogy ebben a korosztályban mozogsz MÉG...

2021. júl. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
#3 Te söpredék! Nekem írtál privátot, csak meg találtad a caps lock-ot? 2-es voltam.
2021. júl. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

#4 "Te söpredék!" Ezen behaltam, top komment.


Kedves Kérdező, sajnos ez ilyen, nincs köztünk nagy korkülönbség ám mégis azt mondom amit előttem már leírtak, a 17-19 éves korosztály se jobb mint a 15-16. Jó oké, ügyesebb az ágyban, de az csak a tapasztalat miatt van.

2021. júl. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
20-25 évesek között mozgok, nem látok lényegi különbséget a 15 évesekhez képest. Általában ugyanaz a hisztizés, magukat fel nem találás, ötlettelenség és nyavalygás a tapasztalatom, 0 munkát téve a kapcsolataikba (akár baráti, akár párkapcsolat).
2021. júl. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

hát ha napi szexet akarsz, akkor elég nehezen fogsz párra találni, kortól függetlenül. :D

nyilván a legtöbb lány egy tapasztaltabb fiúval fog összejönni, és nem egy olyan 17 évessel, aki senkivel sem elégedett. ha a 15-16 éveseknek a hangjával és attitűdjével van bajod, akkor a 17-18 évesek sem lesznek jobbak.

az viszont biztos, hogy 17 évesen sokan örülnének, ha a náluk egy-két évvel fiatalabb lányok így tapadnának rájuk

2021. júl. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
#7 Rám is ők tapadnak, szóval érezem magam szerencsésnek?:D
2021. júl. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
#8 a tapadáson van a lényeg lol. de ha hasonló korosztály vagy, akkor igen.
2021. júl. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!