Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom hogy a lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy a lány akarja-e? Hogyan küzdjem le a gátlásaim?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok. Ezen a nyáron kezdtem el szórakozni járni. Lányok terén 0 tapasztalatom van, tudom gáz. Az bajom hogy félek a visszautasítástól. Például most szombaton, egy tényleg szép lány , "kezdeményezett" nálam. Először leült csak, bemutatkoztunk egymásnak, aztán közelebb ült. Dumáltam vele , kiderült hogy elég sok közös ismerősünk van. Még közelebb bujt, már a mellkasomon feküdt, fogtuk egymás kezét és a lábát is felrakta az én lábamra. Dumáltunk olyan 15 percet ilyen pózban, ilyen általános dolgokról. Aztán megkérdeztem hogy jön e táncolni (ezt is nehezen).Igent mondott, bementünk a tömegbe, ugy éreztem meg akarom csókolni, át is karoltam , csak jött egy villanás hogy mivan HA, félrehúzza a fejét és aztán elmondja mindenkinek ,hogy meg akartam csokolni es hogy o ezt visszautasitotta, es igy szegyenbe kerulok. Utolag visszagondolva nyilvan egyertelmu hogy benne lett volna, de ez nem mondig ilyen egyertelmu. Ugy erzem nem tudom lekuzdeni a gatlasaimat, es ha seggreszeg vagyok akkor is eszembejut hogy mivan ha valaki latja hogy mit csinalok es kivel vagyok.

2021. júl. 19. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1) nem gáz, ha 17 évesen nincs tapasztalatod, legalább próbálsz nyitni

2) tudom, hogy nem egyértelmű abban a pillanatban, de ha egy lány beszélget veled, táncol veled, akkor nem lehetne evidensebb, hogy nyitna feléd. ilyenkor próbáld meg racionálisabban végiggondolni, hogy lehet-e esélyed.

ne aggódj, ha egy lány nem akarja, hogy megcsókold, akkor találni fog alkalmat arra, hogy ezt egyértelművé tegye.

18l

2021. júl. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az első válaszolónak.17 évesen még egyáltalán nem gáz,és most is nyitottál egy lány felé, csak légy egy kicsit bátrabb!:)Hidd el hogy egy szórakozóhelyen nem mindenki titeket figyel ,és amúgyis akkor mi van ha esetleg visszautasit? Minden fiut/férfit utasítottak már vissza legalabb 1x.De a leirásodbol én 99% biztosra mondom hogy a lány benne lett volna a csókba.22/L
2021. júl. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Le kéne vetkőzni a gátlasaidat legközelebb, azt észreveszed egy lányon ha akarja, mint pl ebben az esetben is akarta. De ez még 17 évesen nem gáz
2021. júl. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól látja az első 3 válaszoló!!! Igaz, az első 2 éppen lány.

Kérdező, ez a lány nagyon akart Téged! Melléd ült, egyre közelebb húzódott hozzád, elment veled táncolni... Mi többet akarsz még az első találkozáskor?

Nem merted megcsókolni. Ne is akard! Netán mindjárt dugni is akartál, csak nem volt bátorságod?

Barátom, ez nem így megy.

Előbb találkozni kell, sokat beszélgetni, kéz a kézben sétálni, szembe fordulni egymásnak, megcsókolni, megölelni egymást, hosszan csókolózni. A többi már jön magától. A lány alighanem már gyakorlott ebben, tehát (amíg kedvel, amíg bejössz neki) nyitott lesz feléd. Ez a lány most még nem fog visszautasítani, ha betartod a fentebb ajánlott sorrendet. Némelyiket fel is lehet cserélni, de a lényeg, hogy fokozatos legyen és ne akarj egyből, ajtóstól a házba törni. (Hanem először "kopogtass").

Lépj valahogyan kapcsolatba a lánnyal és sürgősen hívd el egy találkára olyan helyre, ahol nem lesztek egyedül, hogy meglegyen a bizalma feléd. Később mehettek máshová: fagyizóba, parkba, később moziba, a sötétben egymás kezét fogva... Sok sikert!

Ffi.

2021. júl. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazából, nem értem hogy miért lenne szégyen, hogy nem értesz a lányokhoz,és hogy félsz az elutasítástól. Igazából ha elgondolkodsz azon hogy ki figyelne benneteket rájössz hogy mindenki így érez. Néz rá valakire az utszán és gondold át van-e véleményed róla. Nyilván nem igazán lesz. Mások is így éreznek irántad. Mellesleg mások gondolata ne foglalkoztasson téged. A lánnyal pedig próbálj beszélni még, hátha...
2021. aug. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!