Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan és kivel szerethetném...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és kivel szerethetném meg újra a csókolózást?

Figyelt kérdés

Nem, ez nem egy társkereső kérdés, 16 éves vagyok, tehát nem ezzel a céllal vagyok itt.

Csupán volt februárban egy szuper nyálas, béna nyelves csókom, ami elvette a kedvem. Azóta senkivel nem csókolóztam, viszont nem szeretném, hogy ez legyen a meghatározó élmény.

Kivel tehetném ezt úgymond jóvá?



2021. júl. 20. 18:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Azzal akibe legközelebb beleszeretsz.
2021. júl. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
sajnos nem nagyon sikerul beleszeretnem emberekbe, akikkel kozel is tudnek kerulni
2021. júl. 20. 18:03
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Ne is kapkodj, egyáltalán nem vagy elkésve semmivel. Időd mint a tenger.
2021. júl. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Ezt nem szabad erőltetned. Úgyis jönni fog valaki, akivel jó lesz a kémiád és tetszeni fog vele. Hidd el sokaknak volt már rossz csókban részük. Ezen egy idő után csak nevetni fogsz majd.
2021. júl. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%

Alighanem Te voltál, aki ezt a túl sok nyállal való csókolózást pár napja feltetted. Ott sok választ kaptál. A linket nem tudom elküldeni.

A lényeg: ha az ember már nagyon megkedvelte a másikat, vágyik a nyelves csókjára, akkor már a nyálas csókolózás magától jön. Ha neked még szokatlan, akkor ne csókolózz egyszerre sokáig, hanem tartsatok szünetet.

Hogy hogyan szerethetnéd meg és kivel a csókolózást? Annyi a fiú, mint nyáron a légy. Menj barátnőiddel bulizni, sétálni. Úgyis majd közelítenek hozzátok a fiúk.

2021. júl. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#5

köszönöm szépen a választ! nem, nem én tettem fel. bár lehet jobb lett volna, ha a kérdés kiírása előtt körül nézek. nem mellesleg nem volt hosszú a csók, hanem sok. nem bírtam annyira azt az egész szituációt.

2021. júl. 20. 21:57
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyan sráccal élvezni fogod, akit szeretsz.:)
2021. júl. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha hosszúnak találod, akkor csukd be a szád és tartsatok szünetet. Aztán kezdhetitek újból. Idővel a hosszabb csókolózást is élvezni fogod.
2021. júl. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Tehát egyáltalán nem élvezted a csókot? Egyáltalán miért történt meg?
2021. júl. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
20%
Varangyosbékával.....Ilyen idióta kérdést...
2021. júl. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!