Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok jól mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok jól mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit nagyon rég ota szeretek. 10 éve ismerem, ma delután kimentünk inni vele és pár haverral. Ma bevallotta hogy egy csajt megcsokolt es azota egyszerűen osszetortem. Nagyon szeretem de ő tudom hogy nem így érez nekem ő jelenti a mindent. Mindig is szerettem. Ma azt mondta hogy bottal se nyúlna hozzám ez nagyon rosszul esett. Azt hidte nem hallottam. Azota folyamatosan sírok és nem tudok tul lépni rajta. Pláne a csaj sokkal jobban nez ki nálam ő mondhatni tökéletes. Én meg egy depresszios senki hozzá képest. Folyton ő jár az eszembe, valószínüleg soha nem fogok tullépni rajt.kérlek segitsetek mit csinaljak?
2021. júl. 20. 22:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Állatnak érzed magad, hogy az állatok kategóriába tetted vagy a pasi az állat???????
2021. júl. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
Picsogás helyett tanulmányozd a helyesírási szótárat meg egy kis nyelvtan se ártana...
2021. júl. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Olyan jo hogy ilyen emberek leteznek csak nem értem hogy minek.
2021. júl. 20. 22:57
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
És te minek?
2021. júl. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%
Aludj rá egyet és felejtsd el. Ha nem jössz be neki és van más csaj a képben, akivel már csókolózik, semmi esélyed. Van még rajta kívül elég hím a világon.
2021. júl. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Em sem tudom🙄
2021. júl. 20. 23:02
 7/12 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon sajnálom. Nekem is volt részem ilyesmiben, bár a fiú csak gondolt ilyesfajta dokgokra, nem tette meg. És bizony nagyon rosszul esett hallani, én sem tudtam mást tenni, csak sírni egy ideig.
2021. júl. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%
7-es vagyok. Elfelejtettem odaírni, hogy sok sikert a túllépésen, és úgyis megtalálod a neked megfelelő párt, aki szeretni fog.
2021. júl. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
97%

Aki ilyenek mond a hátad mögött, az nem érdemel meg téged. Kinézetre talán jobb az a másik lány, de ha belül üres, akkor már sokkal jobb ember vagy nála.

Hogy mit tegyél? Ne beszélgess a sráccal, ne nézd az instáját, kerülj el vele minden kontaktust. Idővel csökkenni fognak a fájdalmak.

2021. júl. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat<3
2021. júl. 20. 23:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!