Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket zavar, vagy mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavar, vagy mi a véleményetek, ha egy lánynak vannak striái? Visszataszító?

Figyelt kérdés
Hasán egy kicsit, és a mellén. Utóbbin jobban látszik..

2021. júl. 22. 15:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak (halvány és alig látszik) a belsőcombomon, a csípőmön, a mellemen és a térdemen. Nem híztam, fogytam vagy nőttem gyorsan mostanában, gondolom erős hajlamom lehet rá. Ez van, elfogadtam. Nem is feltűnő. Szerintem emiatt senki se takargassa magát, ez természetes dolog. Akinek pedig nagy fogyás miatt ilyen, viselje büszkén, ez szimbolizálja az akaraterejét, kitartását, beleölt munkáját!
2021. júl. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

A mihez tartás végett. Semmi baj a striákkal, érdekes karaktert is adnak a testnek, takarni semmiképp sem kell.


De a 6 -osnak meg a 10-esnek mondom.

Első, rengeteg olyan nőies nő is van, akinek nincsen.

Másodjára pedig már nem vagyok tini de nagyon kevés olyan emberrel találkoztam, akiknek van.

Tényleg nincs vele semmi gond, de közel sem olyan gyakori szerintem mint azt mondani próbáljátok. Persze az is lehet, hogy én vagyok fura környezetben.

2021. júl. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Kutyát se érdekli... :D
2021. júl. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!