Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy általánosban, vagy a gimi első egy-két évében visszautasítottatok valakit, mert nem tetszett külsőre, aztán pár évvel később mégis nagyon megtetszett?

Figyelt kérdés
Mi történt? Elmondtátok neki? Összejöttetek? Olyanok is válaszolhatnak, akik összejöttek egy számukra külsőleg kevésbé vonzó emberrel, de idővel a belső tulajdonságai megszépítették az embert.

2021. júl. 26. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem, nem volt ilyen. Osztálytárssal nem érdemes összejönni.
2021. júl. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor ne szűkítsük le csak az osztálytársakra. Lehet bárki, jóbarát, edzős társ, ismerős, bárki
2021. júl. 26. 18:12
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
#2 Olyan volt, hogy a nyaralónk környékén találkoztam egy lánnyal, aki akkor nem jött be, így kedvesen visszautasítottam. 2 évvel később ismét találkoztam vele, eléggé kikupálódott, ezért lehetett is volna valami, mert megtetszett, de addigra már kapcsolatban voltam és természetesen nem akartam megcsalni a barátnőmet. (1-es voltam)
2021. júl. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A mellékes kérdésre válaszolva: Az eddig 3 barátnőmből 2 abszolút nem volt top kategória külsőre, de a belső értékeik teljesen elvarázsoltak.
2021. júl. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#3

Hogy érted, hogy kikupálódott?

2021. júl. 26. 18:57
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#5 Szebb lett az arca, formásabb lett a teste. Előnyére vált a növekedés.
2021. júl. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6

Hány évesek voltatok?

2021. júl. 26. 19:55
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Ne várj rá, nem éri meg. Majd találsz mást.
2021. szept. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!