Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tehetnék még bármit ennek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehetnék még bármit ennek érdekében?

Figyelt kérdés

Nemrég egy nyaraláson megismerkedtem egy lánnyal személyesen. Ez 1 hétig tartott azalatt végig jól kijöttünk egymással, az utolsó nap pedig elmondtam neki hogy megkedveltem és jobban is megismerném. Ennek ő ott nagyon örült is. Ezt követően a nyaralás után még beszéltünk egy pár napig elhívtam randizni is amit családi program miatt elutasított. Utána tovább folytatódtak a beszélgetéseink, de egy idő után már nem válaszolt semmit. Ennek már 1 hete és még mindig semmi. Mi lehet az oka ennek és van olyan amit tehetnék annak érdekében hogy lehessen még valami kettőnk között? Nem igazán szeretnék túllépni rajta mert én nagyon megkedveltem.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2021. júl. 26. 19:58
 1/5 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem leírni hogy én 2 dologban gondolkodtam még csak mindkettőt elég cikinek érzem.

Az egyik hogy esetleg máshol írok neki hátha csak nem nagyon nézi mostanában pl a Messengerét.

A másik amire gondoltam hogy egy barátnőjénél megpróbálom megtudni.

A másodikat személy szerint sokkal problémásabbnak érzem, főleg ha ezt a kiszemelt lány is megtudná.

2021. júl. 26. 20:00
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor imponált neki a dolog, de hogy nem vagy jelen, már nem érdekled. Kár az idődet pazarolni.
2021. júl. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap nézegeti a messengert is, ne aggódj. Nem érdekled, de lehet már akkor sem érdekelted mikor megbeszéltétek hogy majd tartjátok a kapcsolatot, csak a lányok többsége nem mer igazat mondani.
2021. júl. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Már semmit sem akar tőled. Nézz másik lány után. Kibánta magát kettőtök ügyéből.
2021. júl. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg fontos lennél neki, akkor még az sem fordulhatna elő, hogy elkeveredik a leveled. Szerintem ne írj neki többet, nem érdemes vesződnöd vele.:(
2021. júl. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!