Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem sért jogot ha én írok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A N O N I M U S kérdése:

Nem sért jogot ha én írok egy a legjobb barátnőm volt palijanak egy sértő üzenetet?

Figyelt kérdés

#barátnő #ex #Bártnőm exe #Sért jogot egy bántő üzenet #Jigba ütközik egy ismeretlennek írott trágár üzenet #Barátnőm hülye exe
2021. júl. 28. 23:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Mármint nem meríti ki az internetes zaklatás fogalmát?
2021. júl. 28. 23:29
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Egy üzenet nem. De akármit is írnál, elég szánalmasnak tűnik az egész szituáció. Beszéljék meg egymással, amit akarnak, minek avatkoznál bele te? Ha meg már nem is beszélnek egymással, akkor meg végképp hagyni kell az egészet a fenébe.
2021. júl. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Minek írnál neki? Amúgy meg de, internetes zaklatásnak számít, azonban kb sehol sem veszik komolyan. Ha valaki esetleg egy kis gyerek beszólogatásai miatt rendőrségre vinné az ügyet akkor pedig kiröhögnék. Röviden nem lesz bajod de ne csináld
2021. júl. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mi értelme van?
2021. júl. 29. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én nem írtam semmit,csak tudni szerettem volna. Viszont osztálytársam írt és miatta szerettem volna tudni. Ja és amúgy még beszélgetnek de a pali elégge lekezeli szegényt.
2021. aug. 2. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!