Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Edzőtáborban hogyan szívassam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Edzőtáborban hogyan szívassam meg az exem? Várom az ötleteket :) Ezek nagyon gonoszak: ?

Figyelt kérdés

Elég szemét módon vált el tőlem, viszont egy helyen sportolunk, augusztusban edzőtáborba megyünk. Egy nagy szálláshely lesz, de nyilván külön szobák, ő fiúkkal, mi a lányokkal külön szinten, de nem lesz elzárva.


Nagy szemétség lenne belépni a telefonjába, és felregisztrálni a facebookjával valami meleg társkeresőre? Még tudom a kódját a telefonhoz, de arra is gondoltam, hogy megváltoztatom az insta jelszavát, és amíg nem tud belépni, posztolok valami cikit


A másik, a klasszikus trükk, hogy amikor alszik, belopózunk, és a kezét meleg vízbe dugjuk. Ettől ugye bepisil :) Ebben a haverjai is segítenének nekünk, az egyik szobatársa mondta, hogy ő fedez minket, ha akarunk menni. Ez nagyon gonosz dolog lenne?


Várom a további ötleteket is. :) és lehet, hogy gyerekes, és már gimisek vagyunk, de ő is gyerekes módon bánt velem a szakítás után, azért szeretném így viszonozni..



2021. júl. 29. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
98%

Szóval, ha a mások gyökér, akkor te még nagyobb gyökér akarsz lenni. Gratulálok! És látod, ezért nem szabad soha senkinek megadni a jelszavaidat. Ha van esze, már rég megváltoztatta az összes jelszavát.

És mit gonddolsz, ha ezeket megcsinálod, nem fogja tudni, hogy te voltál? Komolyan elakarod érni, hogy örökre megutáljon?

A haverjai felhasználás, és a bizalmával való visszaélés a kettő legszánalmasabb dolog, amit szakítás után tehetsz. Ha egy hülye p*csa akarsz lenni, tedd csak. Jobban ajánlom, hogy inkább bizonyítsd be neki, hogy te érettebb vagy nála, és ne csinálj ilyen hülyeségeket.

2021. júl. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%

Szánalmas vagy.

De mondok valami érdekeset. Ha meleg társkeresőre ráteszed, vagy hasonló hülyeséget csinálsz, simán beperelhet téged ( én a helyében meg is tenném), és nem csak az elvesztett bírósági per összegét kell majd kifizetned ami nem lesz ölcsó, de komoly kártérítést is neki. Mivel a személyiségi jogaiban okozol kárt neki. De ha valaki ennyire kicsinyesen ostoba, és nem tud büszkén túllépni egy szakításon, az meg is érdemli, hogy rajta csattanjon majd az ostor.

2021. júl. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Ezek elég gáz dolgok. A helyedben inkább lefeküdnék az összes haverjával aki jelen van.
2021. júl. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugye tudod, hogy mindenki tudni fogja, hogy ezeket igazából te csináltad, és nem ő? Ezek szerint mégsem volt elég ciki a szakítás módja, ha még jobban le akarod járatni magad.
2021. júl. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek eléggé ciki és szar ötletek. Mindegyikkel csak magadra hozol bajt és szégyent.

Az egyetlen "bosszú", amiből te jöhetsz ki jól, ha bepasizol a szeme láttára, ezzel is mutatva, mennyire túl vagy rajta, mennyire nem érdekel már, és hogy minden ujjadra kaphatsz 1000x jobb pasit 2-őt is mint ő.

Bár ez is eléggé gáz, hogyha csak azért pasiznél be, hogy őt bosszantsd, de amíg nem nyilvánvaló és tartod magad ahhoz, hogy őt leszarod, és ennek semmi köze hozzá, addig még akár jól is kijöhetsz belőle.

2021. júl. 30. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Óvodás szint.
2021. aug. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
50%
Sztem is az lenne a legjobb ha lefekudnel a legjobb haverjaval
2021. aug. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát igen. Valaki nem tudja méltósággal elfogadni a szakítást. Tudom, nehéz, általában. De én is inkább azt mondom, hogy egyszerűen lépj túl ezen. Az elég szar érzés, ha az exed már jár valakivel, de te még mindig egyedül vagy. Az még szarabb, ha boldognak látod. Ez akkor igaz, ha egy szemét alak vagy, illetve ha nagyon csúnya módon szakítottatok. Én lesz@rnám, sztem hagyd ezt inkább ki!
2021. aug. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!