Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány esélyt kéne adnom neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány esélyt kéne adnom neki?

Figyelt kérdés

még kb. 7-8 hónapja össze jöttem egy fiúval, rá 3 hónapra szakítottunk(ő szakított velem), és mindkettőnknek hiányzott a másik! és kérte h bocsássak meg neki, én megbocsátottam neki és összejöttünk, de most én szakítotam vele, mert félreértettem egy helyzetet... rájöttem, hogy vele nagyon boldog voltam, így megint együtt voltunk, és szakítottunk, most is érzek iránta valamit, de az utolsó szakításunkkor nagyon megbántottam, és csak az öccsével tartom a kapcsolatot! jó tudom lehet hogy nagyon hülye ötlet volt többször is összejönni, de amikor vele vagyok, összeszorul a gyomrom és jönnek a pillangók..és én személy szerint nem hiszek az első látás szerelemben, de amikor először szemeztünk,már akkor tudtam hogy itt több is lesz ebből! (minden szakításunk után tartottuk a kapcsolatot, beszélgettünk, t5alálkoztunk stb. kivéve az utolsó után..)és én jövőre másik suliba megyek de közel leszek a mostani sulimhoz,szóval tanítás után tudnánk találkozni, ha összejönnénk megint!

ti hány esélyt szoktatok adni egy fiúnak/lánynak? jó döntés ilyen sokszor összejönni ugyan azzal az emberel?



2021. júl. 30. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, így már nem érdemes összejönni. Úgy is szakítás lenne a vége, eddig is nem hiába szakítotattok vagy 3x...ha működne köztetek a dolog, akkor eddig 1x sem mentetek volna szét.

Az előző kapcsolatomban volt egy nagyobb vita, 1 hétig szüneteltünk is, hogy szakitaunk vagy ne, de ez előtt is volt olyan, hogy kidobtam... Rá 1-2 hónapra végleg szakítottunk. Ő szakított, de így belegondolva nem is bánom, hogy szétmentünk...

2021. júl. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem érdemes egy újabb esélyt adni neki, ahogy mondani szokták, csak a töltött káposzta jó felmelgítve.

Engedd el, adj esélyt valami olyan dolognak, ami nem megy tönkre. Már az első szakítás után sem nagyon van értelme újra- és újra próbálkozni, mert nem véletlen ment tönkre a dolog, ami mindig elő fog jönni.

2021. júl. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

nem érdemes. én nem vagyok az "összejövünkszakítunk5x" pártján, szerintem ha töbször is szétmentetek, akkor meg kell tanulni elengedni a másikat, mert nem működő kapcsolatot erőltetsz/erőltettek.

ha másik suliba mész, az most neked pont jó, tiszta lappal kezdhetsz ott, biztosan lesznek új esélyesek.

tudjuk, hogy nem könnyű továbblépni, de jót tenne neked. aztán ha hosszú hónapok/évek után is hiányoztok egymásnak és nem találtok jobbat, akkor esetleg (!) még meg lehet fontolni az új esélyt, talán már érettebbek is lesztek.

remélem ez segít valamennyit.

18l

2021. júl. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne gyötörjétek egymást. Nem illetek egymáshoz, ezért van a "húzd meg, ereszd meg".
2021. júl. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!