Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ráírjak erre a csajra 2 év után?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak erre a csajra 2 év után?

Figyelt kérdés
2 éve beszégettünk Messengeren, szépen is ment, de amikor a talihoz jutottunk, ő azt mondta hogy semmi komolyba nem akar belekezdeni, mert nemrég szakított és még szereti a srácot. Itt megszakítottuk a kapcsolatot. Azóta eltelt 2 év, most azon gondolkozok hogy ráírjak e és megpróbáljam e újra? Állítólag most egyedülálló
2021. júl. 31. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2 év totál szünet után?? Inkább ne.
2021. júl. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek igaza van!
2021. júl. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd már a fenébe.
2021. júl. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha már elfelejtette, akkor írt volna. Vagy talált magának mást.
2021. júl. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát ő biztos hogy nem írna rám. Alig ismerjük egymást.
2021. júl. 31. 15:21
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha fontos lennél neki ő keresne
2021. júl. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Leírok neked egy sztorit hátha segítek neked valamennyire.

Nekem is volt egy hasonló szitum. Volt egy srác akivel a gyakorlati helyemen találkoztam. Megkért hogy jelöljem be. Tudta hogy barátom van de nagyon nyomult. Kb 2 napig beszéltem vele messengeren aztán tiltottam mert nem értette meg hogy nem akarok tőle semmit, nem akarok vele találkozni, se bulizni. Aztán valamiert feloldottam gondoltam amugy se fog megkeresni 2 ev eltelte utan. Persze hogy elokerult.🙄 De ekkor mar ugy gondoltam hogy minek irt? Pont nem hianyzott nekem 2 ev eltelte utan. En teljesen elfelejtettem a sracot es ami akkor nem mukodott az most se megy. Megprobaltam vele mivel amikor ram irt 2 evvel kesobb akkor pont egyedulallo voltam. De nem passzoltunk vegul ezert lekoptattam.

A lenyeg a lényeg,hogy szerintem ne írj rá. 2 ev az nagyon sok ido. Nem tudhatod hogy tenyleg szingli jelenleg. A masodik pedig lehet hogy a lanybol is ezt a reakciot valtod ki mint nalam ez a srac.(remelem azert nem ez lesz a reakcioja)

2021. júl. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1: alig ismered


2: visszautasított


3: eltelt 2 év


4: ha akarna tőled valamit akkor írt volna neked.


ráírhatsz de lefog koptatni valszeg

2021. aug. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!