Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezzel felkelthettem a figyelmé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel felkelthettem a figyelmét? Vagy idegesítő, ha egy lány ezt csinálja? 18/L

Figyelt kérdés

Idegesítő, ha sokszor rátok néz, de ha rajtakapjátok elnéz gyorsan máshova? Mit gondoltok erröl?


(Akiről szól a kérdés, ilyenkor ha ránézek akkor mosolyog rám, szerintetek akkor jelent valamit?)


2021. júl. 31. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszene. F
2021. júl. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Igen baromi idegesítő olyan mintha mindig megondolná magát !
2021. júl. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Azt gondolnám hogy lát rajtam valami érdekeset, viszont úgy nem érdeklem mert mindig elnéz.
2021. júl. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
Hát nekem annyira nem jön be, ha elnéz máshova. Esélyem sem lenne megnézni a mosolyát, arcát, stb
2021. júl. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

5# nekem nem idegesítő, csak sokkal nehezebb leolvasni, hogy bejövök neki :D.

De ez csak én véleményem

2021. júl. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem kifejezetten idegesít, ha néznek. Egyből feszült leszek. Bárki odajön, leszólít kedves vagyok. Még azokkal is akik cigit akarnak tarhálni vagy más egyéb. De ha csak bámulnak az idegesít. Ha oda jön és leköp az se húz fel annyira. Nem tudom miért néz, csak néz és folyamatosan. Van aki ezt jelnek szánja vagy annak veszi, én nem. Engem csak idegesít.
2021. júl. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!