Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok Beléd vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok Beléd vagy tetszel Nekem? (Szavazásos változat.)

Figyelt kérdés
Melyik jobb? Melyikre érkezik több szavazat?

2021. júl. 31. 19:19
A kérdező szavazást indított:
Szerelmes vagyok Beléd
Vagy tetszel Nekem
56 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól is függ hogy szerelmes vagy-e vagy csak tetszik neked 🤷‍♂️
2021. júl. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2021. júl. 31. 19:31
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy lány odaáll elém, hogy szerelmes belém az furcsa. Ha azt mondja, hogy szimpi vagyok neki az már imponál.

Kis magyarázat:

A szerelem egy mélyebb érzelem. Ha nem is ismer, vagy nem ismer igazán nem lehet belém szerelmes. De ha mégis ezt mondja, akkor lehet kattos. Az nagyon nem jó, inkább rémisztő. Nem tudnám hova tenni hirtelen.

Ha csak annyit mond, hogy szimpi vagyok neki, akkor az bármi miatt lehet és azzal nincs baj igazából.

2021. júl. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

amikor valaki a semmiből azt mondja hogy szeret akkor az vagy a frászt hozza rám, és azt hiszem hogy egy őrült stalker lesz, vagy szimplán idiótának nézem.


Ha beleesel valakibe/tetszik neked valaki az azt jelenti hogy keveset tudsz róla de az bejön neked, és még jobban megismernéd.

A szerelemhez mélyen ismerni kell valakit.


szóval ha az a kérdés hogy mivel szólíts le/hívj randira egy másik embert, akkor nyilvánvalóan a tetszel szöveget kell használni.

2021. júl. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
elöször a tetszel nekem van,ha összejössz a pároddal akkor szerelems vagyok beléd lesz
2021. aug. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!