Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mertek társkeresőre regisztrálni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mertek társkeresőre regisztrálni?

Figyelt kérdés

Én nem merek mert félek hogy az ismerőseim, osztálytársaim meglátnak és kigúnyolnak.


18f



2021. aug. 1. 17:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én se mernék, szintén ezek miatt. De aki nem mer, nem nyer!
2021. aug. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Pont leszarom.

Én merek.

2021. aug. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak az láthat meg, aki maga is regisztrálva van. Akkor meg hogy nevetne ki??
2021. aug. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Simán, nem gúnyolnanak kiert szép vagyok xd és amugyis ha ők is regisztrálva vannak akkor en is kigunyolhatom őket
2021. aug. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert*
2021. aug. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha a facebook társkeresőjét használod, akkor nem láthatnak ismerőseid, illetve ki tudod kapcsolni a közős ismerősök ajánlását, ha a Tindert és facebook fiókkal lépsz be akkor se látnak semmit belőled.
2021. aug. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

És miért ciki, ha regisztrálnál? Vagy miért kéne tagadni/titkolni, hogy fent vagy? Sok más ezer ember is használja.

Ezeket a gátlásokat engedd el. Mi haverokkal meg is szoktuk beszélni ki van fent, vagy épp milyen lányt talált.

2021. aug. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
En sem merek...
2021. aug. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
35%

Egy ideig én is aggódtam ezen, aztán rájöttem, hogy igazából ezeken a társkeresőn azokkal beszélgettem leginkább, akiket amúgy is ismertem, csak nem nagyon beszéltünk eddig :D

Amúgy nálunk nagy kultusza volt, hogy mint egyetlen lány az osztályban, minden nap megkerestem egy osztálytársam és gyors dobtam neki egy szuperlikeot :D

2021. aug. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem elég kevés az esélye annak hogy meglátnák mármint őkis regisztrálnak és pont meglátnák vagy mi? ha meg szégyelled akkor mond azt hogy csak 1 éjszakás kaland miatt regisztráltál aztán cső.
2021. aug. 12. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!